Jak wyłączyc niektóre skróty klawiszowe?

Jak wyłączyc niektóre skróty klawiszowe???

symusek , a dokładnie o jakie Ci chodzi?

W jakimś konkretnie programie czy systemie :?:

kiedy naciskam kombinację żeby napisac “c” z kreseczką włącza mi się sterownik do karty graficznej wqrza mnie to bo nie moge pisac c “z kreską” :roll: na gg , na Wordzie czy nawet tutaj na forum

Złączono Posta : 03.11.2007 (Sob) 16:32

kiedy naciskam kombinację żeby napisac “c” z kreseczką włącza mi się sterownik do karty graficznej wqrza mnie to bo nie moge pisac c “z kreską” :roll: na gg , na Wordzie czy nawet tutaj na forum

symusek

http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in … ?topic=9.0

START -> URUCHOM i wpisujesz: msconfig i OK

Uruchamia się Narzedzie konfiguracji systemu i tam w zakładce URUCHAMIANIE odznaczasz “ptaszek” przy Cli

Na karcie ogólne powinno byc zaznaczone Uruchamianie selektywne jak nie to zaznacz

Potem klikasz OK i restart kompa Po restarcie sprawdź czy jest OK. Jak przy starcie systemu wyskoczy że jest uruchamianie selektywne to zaznacz żeby więcej nie pokazywał tej informacji

uruchom ATI catalist tam masz jakieś zakładki i poszukaj Hot keys

i odznacz ‘ptaszka’ :smiley:

pogoneiro a czy jak wyłącze tą usługę to nie przestanie mi działac ten sterownik???

Złączono Posta : 04.11.2007 (Nie) 10:16

1kalor dzięki wielkie dzięki pomogło gdzieś to znalazłem w tych mało czytelnych angielskich haszczach :smiley: ale teraz jest nowy problem ;/ teraz nie włącza się ten sterownik ale teraz znowu nie działa kombinacja c+alt jak widzicie mogę używac klawisza c ale nie moge napisac c (z kreseczką) :roll:

Złączono Posta : 04.11.2007 (Nie) 10:26

ooo już nic temat zamknięty działa mi “ć”;D pomogła wskazówka 1kalor naprawde dobre to forum :wink: a skrót klawiszowy do tego sterownika zmieniłem na alt+P

Chyba zbyt szybko zamknąłeś temat, jak ponownie uruchomisz kompa to sie zorientujesz czemu. :lol:

Pomogło ci to tylko do ponownego włączenia kompa. Po restarcie znów będzie tak samo (nie zapamięta zmiany tego skrótu na stałe - no chyba że to jakaś poprawiona wersja, nowsza od mojej). Jak zrobisz tak jak pisałem to będzie cały czas dobrze tylko ATI Catalyst Center nie bedzie sie uruchamiać ale reszta bedzie OK. Co do instalowania nowszych sterów to ostrożnie bo jak to zrobiłem to zaczęły sie błędy sypać i szybko wróciłem do starych, a nawet odświeżanie obrazu jakoś dziwnie powoli sie odbywało po zainstalowaniu nowego sterownika

Zawsze możesz te usługe ponownie właczyć przez zaznaczenie jej lub w karci OGÓLNE zaznaczenie pierwszej opcji od góry Uruchamianie normalne