Emule ID

jak zrobić bym miał ID wysokie a mam ID niskie mam neo 128??

wyłączyć firewalla :smiley: :smiley: :smiley:

na próbę :lol:

skonfiguruj emule :slight_smile: i jak sie laczysz nic nie sciagaj w danej chwili :slight_smile: a opisow konfiguracji jest full … i nie przesadzaj z polaczeniami zrodla na dany plik :smiley: wystarczy skonfigurowac poprobuj sobie

a moze chodzi o to ze trzeba miec udostepniony IP a na neostradzie nie ma sie jednego IP bo za kazdym razem jak sie podłączy do internetu jest inny tak słyszałem czy to prawda??

prawda - IP zmienia się zawsze po połączeniu :slight_smile: ale to jest bez znaczenia

:idea: spróbuj wyłączyć firewalla i podłączyć się do serwera w eMule

konfiguracja samego muła raczej nie pomoże :stuck_out_tongue:

firewalla mam wyłączonego (chyba) a jak sie podłączyć do serwera w emule

i to powinno pomóc

to własnie dlatego za bardzo nie chce mi sciagac bo mam małe ID??

No przy włączeniu muła masz listę serwerów i klikasz na dany dwa razy :D. Żeby dało się coś ściągać musisz być połączony do serwera.

Duchowi chodziło po prostu o to żebyś podłączył się po wyłączeniu firewala.

tak mam zrobione i alej jest na id niskim.

co zrobić??bo jak mam id niskie to wiecej czekam niz sciagam :frowning:

a moze jest wina ciągłego zmieniajacego sie mojego ip(tak jest w neo)

bo chyba musi byc ten aby było na ID wyskie tak mi sie zdaje prosze o rade??bo praktycznie nic nie moge sciagas \te czekanie\

masz Neo na jeden komputer czy masz może przez router :?:

u mnie - również Neo128 - mam zawsze HighID w eMule…

no mam na 1

nie mam routera chyba

Duch od początku miałes wysokie ID

jak nie to jak to zrobiłeś bo wiadomo jak sie sciaga na niskim id czekanie i czekanie

na Neo zawsze mam HighID bo mam zewnętrzne IP… oczywiście jest jeszcze konieczność wyłączenia Kerio (firewalla) bo za nic nie chce mi przepuścić eMula :slight_smile: więc masz coś pomieszane tylko trzeba ustalić z czym

co to znaczy ze masz zewnętrzene IP jak moge to zrobic ny tez miec wysokie IP ale na poczatku miałes niskieIP czy od razu miałęś wysokie

na Neostradzie zawsze masz zewnętrzne IP (np. 83.30.***.***)

wewnętrzne IP np. 192.168.***.*** :slight_smile:

pisałem już kilka razy wyłącz firewalla ewentualnie masz coś jeszcze pomieszane… ale ciężko będzie zgadnąc co i jak

a jaka masz konfiguracje w “kreatorze pioerwszego uruchamiania emule” jak wyłączyć firewalla

mam jednego zainstalowanego firewalla ale juz go odinsalowałwm

qrcze musze dojsc co jest przyczyną :evil:

ustawienia eMule ci nie pomogą (raczej)… to jakie masz ID zależy tylko od twojego IP… jedyne co możesz zrobić to zmienić port w konfiguracji emula…

port 4662 zmień na 4672

jak to nie pomoże to przykro mi ale nie pomogę bardziej :slight_smile:

jeżeli nie masz firewalla, routera ani nie masz pozamykanych portów to masz… kosmos

a ty duch miałws od razu wysokie ID jak nie to co zrobiłeś??

czytaj wszystko dokładnie :!: :!: :!:

pisałem już:

w zakładce serwer port 4661

u mnie to jest w Parametry łącza >>> port klienta :slight_smile:

próbuj jak możesz

parametry połączenia jest tam ikonka tests ports jak to naciskam sprawdza mi i jest napisane TCP test failed UDP test will not be performed ty masz to samo jak mozesz to sprawdż :smiley: