Megaupload toolbar i wyszukiwarki w FF i IE (2)

Po raz drugi zakładam ten temat - wcześniej z powodu (chyba) strasznie wolnego działania serwera (jeżeli to jest powodem, to trzeba by chyba zrobić zbiórkę na nowy, szybszy…) nie wysłał się za dobrze (w skrócie - wysiadł i jest pusty :P) i nie działa. Tak więc - repeat:

Ostatnio próbowałem ściągnąć coś z megaupload. Jak powszechnie “wiadomo”, nie można tego zrobić bez toolbara. Próbowałem wcześniej kombinować ze zmianą nazwy “klienta” na odpowiedni (na jakiejś stronie znalazłem; dot. firefoxa) i grzebać w rejestrze dodając coś do definicji Internet Explorera. Nie zadziałało.

Uznałem więc, że niech już będzie mniejsze zło i zamiast braku możliwości ściągania, będzie takowa za pomocą ich toolbaru. Chciałem zainstalować jedynie dla IE…

Niestety, to wredoctwo zainstalowało się tak samo w IE jak i FF, rozwalając połowę ustawień. Czy ktoś wie, jak je naprawić? Podaję listę:

  • [*:3vj2raxg]IE:
    • [*:3vj2raxg]Wyszukiwarka w pasku adresu zmieniona na Yahoo, było Google,

[*:3vj2raxg]FF:

  • [*:3vj2raxg]Wyszukiwarka w pasku adresu zmieniona na Yahoo, było Google (próba zmiany w about:config zakończona fiaskiem),

Wyłączenie badziewstwa, jakim jest ten toolbar w Firefoxie nie dało żadnych skutków poza jego praktycznym wyłączeniem. Zmiany w about:config w firefoxie też na niewiele się zdały.

Pomógłby ktoś? Nie chodzi o odinstalowanie tego czegoś, chodzi o wywalenie yahoo z wyszukiwarek i ustawienie wszędzie braciszka Googla (:D).

Z góry dzięki - Shirou

EDIT: Zauważyłem, że niektórzy nie umieją wychwycić ironii, wiec dodałem (na czerwono, żeby widać było gdzie) cudzysłów.

Bzdura na resorach kto ci takich idiotyzmów naopowiadał

To wredoctwo przesyła gdzieś dane i nie wiadomo gdzie o twoim kompie ja bym wywalił to do śmieci i przeskanował kompa Ad aware

spybot

ps

a to też piękna bzdura zastanów sie co piszesz bo sie ludzie śmieją, że y masz śmietnik w kompie nie oznacza że wszyscy tak mają

Bardzo miło z twojej strony, że postanowiłeś po mnie pojechać, zamiast mi pomóc. Pragnę dodać, że system jest ok. miesiąc po reinstalacji, i mało co w nim jest - głównie poprawki i aplikacje biurowe. W skrócie - śmieci nie mają skąd się brać.

EDIT: Między 10 a 11 rano to forum niemal stało w miejscu (czas ładowania strony w Fx’ie wynosił ok. 20-40 sekund), teraz jest nieco lepiej (1-7 sekund).

To miło że czytasz tylko to co jest miłe dla twojego oka. Cytuję co napisałem po kropce:

Czyli jednak wiedziałem że jest inna możliwość ale nie działała.

Skoro mówisz abym do usunął, bo szpieguje (o czym wiem doskonale) to powiedz mi może, jak korzystać z megauploadu bez tego?

Dziękuję, za chęć pomocy.

Pozdrawiam - Shirou.

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 17:21

Zdeinstalowałem pasek MegaUpload, jednak ustawienia Yahoo nadal pozostały. W configu Firefoxa już nie występuje ANI JEDEN RAZ wyraz YAHOO. Co zrobić, żeby Google znowu działał jako podstawowa wyszukiwarka z paska adresu? :frowning:

To samo tyczy się IE…