SP2 a 12 kwietnia

Jak wiadomo 12 kwietnia przestanie dzialac blokada przed sciaganiem dodatku Service Pack2 dla systemow WindowsXP.Czy dodatek zostanie zainstalowany automatycznie bez mojej zgody czy tez bede mogl sam zdecydowac kiedy i czy w ogole go instalowac?Komputer mam bardzo dobrze zabezpieczony’nie mam problemow z wirusami 'trojanami,robakami itp i w zwiazku z tym nie instalowalem go do tej pory.Czy tereaz bede musial?

Nie bedziesz musial

Skąd takie informacje podaj link.

http://dobreprogramy.pl/ 6-ty news :smiley:

Chodzi o to, że od 12 kw. sp2 będzie się znajdował w poprawkach krytycznych, co znaczy, że przy opcji automatycznej aktualizacji w tle, będzie się mógł sam zainstalować…

Jednak w każdym innym przypadku można już samemu decydować o tym, jakie się wybierze poprawki.

Chodzi tylko o autoupdate. Jak zaczniesz sciągać łatki to ściągnie sp2. :smiley:

nic podobnego kolego ,nie masz racji.Zawsze moze sobie odblokowac automata ,sprawdzic jakie sa wymagane poprawki i wybrac to co jest mu potrzebne.A spotkales sie kiedys z czyms takim kiedy wind wypuszcza laty a pozniej laty na laty.Zatem nie polecam ciaglego update.A to wyszukanie trwa 5 min w porywach do 7 :slight_smile:

Tylko jak zablokujesz będziesz miał problem z łatkami. Sam będziesz musiał wyszukiwć jakie instalować. :?

Przeciez aktualizacje mozna ustawiac!!Jak sie kliknie na ikone moj komputer prawym myszy>właściwości>zakladka aktualizacje automatyczne i wybor nalezy do ciebie.Jezeli zaznaczysz powiadom mnie ale nie pobieraj ani nie instaluj aktualizacji automatycznie to bedziesz mial komunikat jezeli bedom dostepne i gotowe do pobrania.Zero przymusu.Jezeli odznaczysz kroras z nich to wyskoczy komunikat zeby nie monitowalo wiecej o tej latce.I wszystko ok.POZDRO! !!

a ja to widzę tak, moi znakomici współforumowicze, że prócz wymuszenia przez autoupdate instalacji SP2, M$ posunie się dalej i np. oficjalnie wypowie brak wsparcia dla WinXP bez SP2 - ot choćby szumnie zpowiadany kolejny (co można śmiało przypuszczać po dotychczasowej polityce) zbiór dziur pt. IE 7, może to być także związane z tym, że M$ bedzie sprawdzać legalność kopii systemu po połączeniu z serwerem M$. Poczekamy, zobaczymy.

Post zbędny - OT