FIFA 08 a karty GeForce

witam, mam mały problem, otóż nie mogę sobie pograć w FIFE 08 na 7300GT :frowning: po rozegraniu kilku, kilkunastu minut meczu wywala mi błąd aplikacji fifa08.exe

zacząłem szukać w googlach i wyczytałem takie coś, że jest to dość powszechnie znany problem i fifa nie będzie prawidłowo działać na mojej karcie (wymieniane były także 7200 i chyba 8600)

czy faktycznie tak jest? na mojej poprzedniej karcie (radek 9550) fifka ładnie śmigała a teraz już nie chce :frowning:

ps. podobny problem zauważyłem w NHL08

Grałem w Fife 2008 na 8600, 2-4 mecze, żadnych błędów, z kolei znajomy ma 7300GT oraz NHL 2008, póki co, nie uskarża się na żadne problemy.

Stawiam na sterowniki, wgraj najnowsze (może nawet bety) bądź też starszą wersję.

Pozdrawiam

próbowałem już wgrywać różne wersje sterowników (starsze i nowsze) i nic

a oto cytaty z innego forum:

ten drugi cytat jest o karcie GeForce 7200

niestety, nic więcej na ten temat się nie dowiedziałem

Ja mam GeForce 6600GTS i chodzi mi jak trzeba a kolega również ma 7300GT i nie ma tego typu problemów. Spróbuj przeinstalować gre ale wątpie ,że by to pomogło.

postawiłem specjalnie drugi system na drugim dysku, żeby wykluczyć jakieś błędy w systemie, no i niestety klapa

inne gry chodzą poprawnie, FIFA 07 także, błąd jest tylko w przypadku gier serii 08 od EA Sports (fifa, nhl, …)

U mnie na normalnych ustawieniach fifa08 co najwyżej się tnie (najwyższe detale), a gdy podkręcę procka śmiga aż miło (nawet lepiej od 07).

kam104 jaką masz wersję sterowników?

neckali15 możesz spytać kolegi od 7300GT jakie ma sterowniki?

163.69

ja mam GeForce 7300 GT gram w fife 08 pół dnia i nic się nie dzieje

Ja również śmigam na geforce 7300 GT kupiłem ją specjalnie na fifę 08, gram już 4 sezon i wszystko elegancko chodzi (sterowniki dodane do karty)

fajnie, tylko to są stery pod Viste :]

no to kurde nie wiem co jest, wszyscy na 7300GT śmigają a u mnie ta ■■■■■■■ nie chce działać… załamka :frowning:

Może jeszcze coś z nieoficjalnych driverów

http://www.tweakforce.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=1

A patch’a instalowałeś? Być może to rozwiąże problem

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/

o ile się nie mylę to jest to patch uaktualniający składy w grze

moze twój system nie lubi dzieł ea sports? :smiley:

stery 93.71 do 7300gt

do 8600 nie mam pojęcia :stuck_out_tongue:

Być może, nie mam juz fify więc nie miałem jak sprawdzić :stuck_out_tongue: Z góry zakładałem, że patch poprawi coś w grze a nie tylko uaktualni składy :?

widzę, że nie tylko najnowsza seria od EA Sports nie działa

przed chwilą próbowałem zagrać w Call Of Juarez i podczas wczytywania nowej gry wywala mnie do Windowsa

natomiast seria Need For Speed działa prawidłowo

normalnie załamka, myślałem, że po wymianie karty będę mógł sobie pograć a tutaj d**a, jedne gry działają a inne nie

edit:

Panowie, szok, wsadziłem starego radeona, postawiłem drugi system, poinstalowałem sterowniki, fifke i… ten sam problem!

więc to jednak nie grafika…

co to może być?

wsadziłem stare ramy (512 corsair) i jest to samo

co się mogło zepsuć?