Kłopot z włączeniem kompa,resetacje co chwilę,,,,

siemka,kiedy włączyłem dziś z rana teraz,kompa,to ok 3-4 razy się do końca nie wczytywał,tylko bach resetacja,natomiast,teraz jak na razie sie udało mu zalogować system,i pisze do was puki nie zgaśnie… co może mu być,aha jest po świeżym formacie,czyli świeży system,przypominam, że przed formatem ,to samo się działo,i myślałem że format pomoże :oops: czy to może być coś wspólnego z tymi taśmami co z płyty głównej wychodzą do dysku,napędu?? :cry: czy od zasilacza?? miał ktoś podobny problem :shock: proszę o pomoc! !!

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 7:36

oto moje inne tematy,na które nikt mi nie odpowiedział do tej pory :twisted: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 7:45

jaki zasilacz mi radzicie kupić jak coś? oczywiście żeby do mojej płyty pasował,i nie wygórowana cena :roll:

Mnie sie komputer resetował jak miałem kurz na wiatraczku karty graficznej. Po wyczyszczeniu resety zniknęły.

Usuń kurz z komputera, sprawdź czy kondensatory na płycie głównej ci nie spuchły. JAk wszystko będzie czyste i nie spuchnięte to dopiero zastanów się nad zakupem jakiegoś porządnego zasilacza, np. http://allegro.pl/item271863464__tagan_380_u01_nowy_380w_gw36m_cy_tanitrans_w_wa.html

ja już wyczyściłem i to samo,ale czy może też sie coś z zasilaczem dziać jak na nim jest trochę kurzu :roll:

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 8:15

bo nawet trochę tak jak by głośniej chodził wiatraczek w nim ,ale to prze to się zawieszać,resetować będzie :shock: :roll:

Jakiej firmy jest ten zasilacz ?

ma ok już 4-5 latek :x właśnie go wykręciłem ,kurz odkurzyłem,miał dużo go… i na razie testuję .hmm.zobaczymy,na razie chodzi ok :!: a firma to jakaś MEGABAJT 350WATT

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 8:55

oto foto,ale nie zbyt ładnej jakości ale proszę http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6e34451f6c69d56c.html

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 9:19

muszę jak na razie stwierdzić i ci podziękować za pomoc i podsunięcie pomysłu co do kurzu…całkiem inaczej komp się zachowuję jak wyczyściłem kurz z zasilacza,wentylatorka :stuck_out_tongue: na razie nie chwale,słońca przed zachodem ale nic się nie dzieję z kompem,systemem,myszką,itp :wink: a co do tego zasilacza,to może jeszcze parę latek pochodzi,jak na razie jest mocny :mrgreen:

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 9:20

tzn nie mocny,bo ma 350wat,tylko wytrzymały :wink:

Raczej za długo nie pochodzi bo to Megabajt. :stuck_out_tongue:

może ale chodził 4 lata bez odkurzania,i zaś ładnie buja wszystko.hehe :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 13:53

chyba że to niemożliwe że to ten kurz,tak coś przeszkadzał :roll: możliwe,że coś nie miałem dobrze dopchnięte do dysku,płyty itp z kabli… i teraz od nowa po rozłączałem,przedmuchałem,oczywiście zasilacz rozkręciłem,tzn; obudowę ,jego…i od nowa po podłączałem,i coś naprawiło sie w kablach…ehh pieron wie,ale serio teraz chodzi jak nowy … :mrgreen: :mrgreen: pozdro…i dzię za pomysł :wink: