Windows Update i blad 0x80245003

Jakis czas temu wszystko dzialalo jak nalezy. Az do wczoraj. Chcialem sprawdzic czy nie pojawily sie do mojej maszynki jakies aktualizacje. Wlazlem na strone i zonk. Po napisie “Trwa wyszukiwanie nowszych wersji oprogramowania Windows Update” (czy jak to tam szlo) pojawia sie rzeczony blad. Goglarka wypluwa na temat tego bledu jeden temat. Wykonalem co tam zalecali. Bez rezultatu. Wywalilem wszystkie dlle odpowiedzialne za WU i probowalem przy pomocy narzedzia expand przywrocic je z SP2. Oczywiscie bez rezultatu. Oproznilem tempy, ciastka wywalilem. To samo. Czyscilem plik HOSTS z wpisow. Nic. Rejestrowalem ponownie biblioteki dll zawierajace w nazwie msxml (na stronie M$ tak zalecali, chociaz na temat samego bledu echo). No i nic to nie dalo. Wiem ze najprosciej byloby strzelic reinstalke ale nie w tym rzecz.

Co do samego systemu:

XP SP2+IE 6 SP2, Kaspersky(av), Outpost(fw)

Popatrz wins na tę stronkę; poczytaj wszystko, ale szczególnie zwróć uwagę na komentarz nr 64 (niby obligatoryjna metoda na wszystkie błędy z Windows Update, szczególnie przy posiadaniu SP1 i SP2)! :slight_smile:

http://sniptools.com/vault/getting-erro … update.htm

W uzupełnieniu

Waterproof dzieki za linka. 64 komentarz rzeczywiscie mi pomogl.