Laptop czy PC?

Co Wy byście wybrali? Nowego laptopa czy PC za ok 3 000 zeta!

zależy do czego bedziesz go używać

Gdybym miał te 3 tys to na pewno wybrał bym laptopa :slight_smile:

Właśnie w tym jest problem, bo teraz do pracy ( rowadzenie forum, programowanie, twożenie grafiki), ale zachcieć mi się może gry i wtedylekki wałek :? Ale to jest to że laptop idzie zabrać ze sobą w podróż i oglądać filmy, ale i tak mam dylemat :?

Powiem krótko jeśli potrzebujesz sprzętu do pracy weź lapka.

Jeśli szukasz sprzętu do rozrywki (czyt. gier chociaż sporadycznie) to jedynym sensownym wyborem jest PC.

A może wybierzesz jeszcze inna opcję lapek do pracy a do gier konsola.

W 3 kaflach spokojnie się zmieścisz :smiley:

Chyba kupując używaną konsolę PS2, i jakiegoś laptopa ze szrotu.

Nie przesadzajmy, nawet za takiego lapka do pracy trzeba dać co najmniej te 2-2.5tyś, ja tutaj już kasy na konsole nie widzę specjalnie.

Zresztą na konsole gry są drogie, dużo droższe niż na PC, więc to raczej sensu większego nie ma, chyba że kolega lubi wydawać ~200zł+ na gry.

Odpowiedz jest prosta:

Do gier PC

Do pracy Laptop. (cena lapka do gier to już wydatek grubo powyżej 5tyś.zł)

lapek do grafiki?? ja jestem za pc…za tyle masz c2d, 2GB ramu itd…a w lapku pentium dual core lub cd i 1Gb ramu, a grafe zintegrowaną…

Laptop tylko wtedy jeśli potrzebujesz kompa w innym miejscu niż w domu w innym wypadku tylko i wyłącznie PC.

Ja już mam 1 kompa w domu, (PENTIUM 4 3,0 GHz, 1,5 DDRI Z KINGSTONA, nVidia 6200 256 Mb) To narazie styknie dojakiś tam gierek, co do gier na konsole to i tak bym nie kupował bo mam swoje forum i tam wszystko znajde :stuck_out_tongue:

czyli sugerujesz, że uprawiasz piractwo i je szerzysz?

Ładne forum, a widziełeś tutejszy regulamin? :lol:

Jedyną sensowną odpowiedź udzielił PaPuX.

Laptop do pracy? W domu?! Jeśli nie ma konieczności podróżowania z pc - bardziej opłacalny jest zwykły desktop-pc.

Na kompach mobilnych dyski mają szybkość 5200 RPM, co nie jest powalające, przy wymagających aplikacjach proc i inne - dławią się.

Jak już pisałem - ta praca na ‘pc’ będzie dużo wydajniejsza, więc to stwierdzenie jest troche nie na miejscu :stuck_out_tongue:

Tego NIE POWIEDZIAŁEM TO BYŁ ŻART SCENICZNY :smiley: Co to wypowiedzi PaPuX. to się zgadzam!

Sam musiałem zakupić lapka bo pracuje jako monter sieci WiFi i bardzo często trzeba go używać do mierzenia sygnału lecz szczerze to on nawet do filmów się nie nadaje mimo że to centrino santa rosa dławi się na filmach.

3459zł to nie mało ale cudów nie ma.

Wiec wpadam do domu i odstawiam laptopa na półkę

Może to przyzwyczajenie ale nie czuje mocy w laptopie.

Siadam do PC :lol:

Nikt nie twierdzi że lapki są super wydajne lecz jeśli często podrózujesz to wygodniej jest wziaźć lapka pod pachę, niż desktop na plecy.

Pozdrawiam :mrgreen:

A co do tych filmów to poważnie się tną? !!

Właśnie też tak myślałem i to mnie zadziwiło i temu poprosiłem o potwierdzenie :o

Intel Centrino 2 Duo - 2x1.5 GHz 2MB L2 cache

2048 MB DDR2 667 Mhz Dual Chanell

ATI RADEON HD2400 256 MB DDR2

120 GB 5400 rpm SATA

Ponad 3 tysiaki i słaba wydajność

Parametry są spoko, a lapek z jakiej formy?? Jak można zapytać??