Nowa funcjonalność do "szukajki" oraz sprawa logow

Witam

Nie wiem czy już o tym było ale ponieważ z forum korzystam już dłuższy czas postanowiłem wymienić w punktach dwie rzeczy, do których przyzwyczaić się nie mogę - co tu dużo mówić, uważam że należałoby to załatwić jak najszybciej.

1. “Szukajka” - wydaje mi się iż prócz opcji Przeszukaj tytuł i tekst wiadomości oraz Przeszukaj tylko tekst wiadomości powinna znaleźć się Przeszukaj tylko tytuł wiadomości - znana zresztą z innych forów.

Sądzę iż nie muszę pisać o zalecie ww. opcji.

2. Logowanie - Dlaczego do licha ciężkiego odpalając forum od strony tematu (jest przecież opcja “Powiadom mnie gdy ktoś odpowie” którą często skrzętnie wykorzystuję) chcąc na coś odpowiedzieć, (jeśli nie byłem zalogowany oczywiście następuje przekierowanie do formatki logowania) po zalogowaniu NIE JESTEŚMY automatycznie kierowani do formatki z odpowiedzią (w temacie, który właśnie czytaliśmy i chcieliśmy zapostować) tylko do strony głównej? :shock: Na dodatek pojawia się bzdurny komunikat, że “musisz wybrac temat do odpowiedzi” czy coś takiego (cyt. z pamięci). No chyba forum powinno wiedzieć z jakiego tematu funkcja “odpowiedz” skierowała mnie do formatki logowania, hę?

Jak dla mnie jest to bardzo uciążliwe, bo z forum korzystam nie tylko na jedym komputerze - próbując postować od znajomych, z pracy lub z jeszcze innych miejsc za każdym razem trzeba się zalogować co skutkuje wyjściem z bieżącego wątku na stronę główną forum :x

Koszmar.

Czy jest szansa, że coś się zmieni w tym zakresie?

Forum dobrych wykorzystuje bezpłatny skrypt phpBB. Te błędy nie są z winy administracji. Mam dla Ciebie jednak dobrą wiadomość: administracja przygotowywuje nowe forum od podstaw. Prace podobno są już naprawdę zaawansowane, o czym zresztą świadczy zaprezentowany już nowy layout głównej strony Vortalu.

I znowu zabierasz głos w sprawach, w których nie powinieneś. Bzdura. Gdybyś poczytał dokładnie informcje administracji na forum, to przeczytałbyś, że tworzenie “od podstaw” - autorskiego skryptu, trwa dalej, ale nie będzie ono wykorzystane w nowej wersji forum. Nowe forum będzie oparte o phpBB 3.

:roll:

Zwróć uwagę, że ten post napisałem, zanim pojawiła się o tym informacja, a przynajmniej zanim ją przeczytałem.

Jak to mawiają warto zawsze poczytać i później napisać :wink:

HarryPotter więc prośba, nie wypowiadaj się na przyszłość za osoby, które są stosowne do udzielania takich odpowiedzi, bo siejesz zamęt już po raz kolejny.