GTA: SA łatka 1.01 -> 1.00

Witam. Kupiłem GTA San Andreas, niestety w wersji 1.01… Z tego co wiem, SA-MP działa tylko na wersji 1.0… Stąd moje pytanie, da się jakoś “przerobić” wersje 1.01 na wersję 1.0? Może ktoś posiada jakąś łatkę? Nie udało mi się znaleźć na tym forum niczego, co mogło by mi pomóc, więc założyłem nowy temat… I dodam tylko, że na pudełku od gry nie znalazłem żadnej informacji, że jest to wersja gry 1.01, więc jeśli miał bym kupować nową, to nie miał bym żadnej pewności, że będzie to wersja 1.0… A w piractwo się bawić nie będę… Więc liczę na pomoc, drodzy użytkownicy :mrgreen:

Pozdrawiam,

Jaydee.

Jest chyba taki patch, ale nie jestem pewien. Bo mój kolega kupił sobie oryginał i miał taki sam problem, szukaliśmy patcha i chyba coś znaleźliśmy ale już nie pamiętam. (przed chwilą szukałem w googlach i niestety nic nie znalazłem :roll: ) (no to nie polecam :smiley: )

A ja osobiście polecam Ci zapoznanie się z regulaminem naszego forum (chociaż powinieneś go znać, bo zaakceptowałeś go dzisiaj podczas rejestracji)

To ładnie szukałeś… mi szukanie zajęło 25 sekund.

- Dodano obsługę większych rozdzielczości


- Dodano wyświetlanie się wersji gry w menu


- Poprawiono błąd spowodowany aktualizacją systemu (instalacja jednego systemu na drugi)


- Usunięto błąd, który powodował wyrzucanie do Windowsa przy odpalaniu


zaawansowanych opcji grafiki na komputerach, które miały mniej niż 32 mb video ramu


- Zniszczone samochody teraz mają odpowiednie kolory


- Brudne samochody da się wyczyścić


- Polepszono obsługę pracy gry na dwóch monitorach jednocześnie


- Pod 5 na klawiaturze numerycznej można już coś ustawić przy ustawianiu klawiszy


- Usunięto błąd przez który podczas deszczu nie było słychać nic prócz radia oraz naprawiono inne drobne problemy z dźwiękiem


- Poprawiono streaming DVD


- Poprawiono mini-grę z tańcem


- Gra już się niezacina podczas używania własnej stacji radiowej z wyłączonym "frame limiter"


- Usunięto kilka innych mniejszych błędów




Patch możecie pobrać z tej lub z tej strony.




A i jeszcze jedna ważna informacja odnośnie osób, które posiadają piracką wersję gry, patch ten na tak owej wersji nie zadziała, więc patch jest dedykowany jedynie do osób z oryginalną wersją gry!!

Aaa i między innymi auta są czyste a nie odrazu brudne jak w wersji 1.0

yy… tylko ja właśnie potrzebuje 1.0, patcha którego mogę nałożyć na 1.01…

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Nie ma czegoś takiego… no chyba nie chcesz piracić gry crackiem ?

Nie, ale chce grać W Multiplayera, a pieniądze na grę i tak wydałem…

No tak tyleże MP jest nieoficjalnym dodatkiem więc nie możesz mieć pretensji do twórców gry… A widze że je masz…

Okej, po prostu liczyłem na waszą pomoc, jeśli macie mnie tutaj besztać, to zamknijcie ten temat… Nie mam nic do twórców gry, po prostu mam nie taką wersję, jakiej potrzebuje… Liczyłem, że na takim forum ktoś będzie potrafił mi pomóc, cóż, poszukam pomocy gdzie indziej. Dobranoc

Jest, sprawdź zanim napiszesz.

Jaydee :

Też miałem właśnie taki problem, bo spatchowałem sobie gre i nie dało się w żadnego multi grać ;]

No i wgrywasz sobie pirata ;] … Chłopie…

Poza tym żeby wgrywać exe z błędami na miejsce poprawionej 1.01 to trzeba być kretynem.

Dla nieoficjalnego dodatku.

Poza tym MP jest cała masa do GTA

Nie wszystkich zadowala nudny singleplayer.

A przepraszam gdzie jest oficjalny ??

Nie żartuj? A jak moi kumple graja w SA-MP to co? Mam ich namówić żeby przeszli na jakiś mało znany?

Chyba sobie kpisz koleś. Jak ci sie nic nie podoba na tym forum (co w jakiś temat wchodze wielka krytyka z twojej strony) to je zmień bo przynudzasz już.

Heh… Kolejne Dziecię NEO… prawda w oczy kole.

No mówię że go nie ma. Ułomny człowiek ?

Jak kumpel gra w SA MP to gra… jak nie działa… to do nikogo pretensji bo to nie gra do MP … chcesz pograć w MP to zapraszam do sklepu po CoD 4

Wszystko

Krytykować dla jaj nie krytykuje mówie to w czym mam rację.

I wszystko a Ty jak nie jesteś pewien czegoś … to po prostu nie pisz.

Wiesz kto z nas dwóch jest dzieckiem to bym się sprzeczał.

Przepraszam w którym momencie?

Pretensje swoją drogą.

Co ma piernik do wiatraka? Gdzie w CoD4 masz miasto i 250 samochodów do wyboru?

Piszesz bzdury jakich mało, nie odpowiada ci temat to tam nei wchodź bo zaśmiecasz połowe tematów w tym dziale tekstami “On ma piarat”, “Idź po oryginał”. Nudny jesteś i bezsensowny.

W ogóle czego ty się czepiasz? Gościu ma wersje oryginalną 1.01, chce mieć 1.00, podałem sposób na oryginalną grę, żeby ją spatchować do 1.00, gdzie tu jest problem?

BTW.

Jeżeli ma oryginał może sobie wgrać 5 cracków, ma dowód zakupu i oryginalny nośnik, crackowanie oryginalnych gier nie jest zabronione (oczywiście pod warunkiem posiadania oryginalnej gry i dowodu zakupu).

No tia…

A istnieje coś takiego ?

Ja ? Czytaj nicki uważnie.

Skończyłem.

Wyobraź sobie, np. jak chcesz odpalać bez płyty.

Nie, ten obok w różowym berecie.

To robisz obraz a nie wgrywasz plik exe… To już jest crack… i nie namawiaj go do piracenia …

Bingo.

Słyszałeś kiedyś o zabezpieczeniach? Człowieku użyj google a nie pisz głupot bo głowa boli. To nie jest piractwo.

Wgrywanie pliku exe… to wcale…

Zabezpieczeniach ? No właśnie łamiesz je w ten sposób ;] Czyli jesteś piratem. Proste… jak p…