Vista Transformation Pack 8.0-instalować czy nie?

Witam, zawsze chciałem mieć choć na chwilę wygląd Visty aby się pogawić. Visty nie chce instalować bo komp lekko za słaby^^^ i później jeszcze by mi pewnie zjadł XPka jak to było z Betą.

Mój komp to:

AMd Athlon 3000+ (2157MHz)

GeForce FX 5200

2x512mb ram(400MHz-PC3200) Goodram i Nanya.

Czy nie ma jakiś problemów z instalacją, dezinstalacją tego ??

Nie chcę żeby mi to zepsuło system a znowu chciałbym się też troche pobawić wyglądem Visty.

obejrzyj sobie vista inspirat ultimate 2.0

http://www.crystalxp.net

w/g mnie jest lepsze…

Ja osobiście nie polecam.

Jak już chcesz coś podobnego instalować to Vista Inspirat 100% bezpieczny dla systemu.

Nie podmienia plików systemowych tak jak VTP i jest łatwy w usuwaniu.

Zmiana wyglądu XP na Vista

http://www.searchengines.pl/index.php?s=5ce2a807dbb83be3a2f8cbbf511764b5&showtopic=91642

:slight_smile:

zainstalowałem z ciekawości

po 5 min odinstalowałem lecz skończyło się na pomocy Acronis True Image

po odinstalowaniu został spory bałagan

nie polecam

z tym nie miałem najmniejszego problemu

pozdrawiam

To już jest 8.0?! Ja zainstalowałem na czystym systemie 7.0. Wszystko jest ok, choć system zużywa… 600mb, po uruchomienia komputera, ale system już do pomylenia :slight_smile:

Nie instalujcie tego, bo nie będzie odwrotu. Jak inwestujecie w jakiś pakiet zmieniający wygląd to w taki, który nie podmienia plików na chama, tylko i wyłącznie podmienia w nich grafiki i robi backup tych standardowych. Ja używam XPize Darkside (czarna wersja), polecam też zwykłe XPzie (niebieska wersja), poszukaj też Energize (wywodzi się z XPize, lecz ma inne grafiki, właśnie podobne do Visty).

Tu screen mojego pulpitu z XPize Darkside, Zune Reloaded i RocketDock:

th_53590_nbj_122_425lo.JPG

Ja ci proponuje zainstalowac programik o nazwie Windowblinds jest Suuper a skurek i takh jak vista i innych jest cala masa

POLECAM :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Nie polecam instalowania VTP. Sam go używałem i skończyło się na reinstalce systemu. Polecam natomiast Vista Ultimate.

Bolo92 daj sobie spokój z tego typu programami, zawsze po nich zostają śmieci (mniejsze lub większe), zmień wygląd za pomocą podmiany pliku uxtheme.dll , podejrzewam, że na forum było już opisywane jak to zrobić…