Nie moge zainstalowac xp

Witam. Wczoraj zainstalowałem Vist’e jednak szybko zwątpiłem. Dziś chciałem spowrotem zainstalować XP. W tym celu włożyłem jak zawszę płytkę, ekran botowania i potem pisze, że instalator kopjuje pliki (jak zawsze). BUM prądu nie ma… po ~1h włączyli spowrotem prąd chciałęm kontynuować… Włączyłem jeszcze raz tą płytke (jak zawsze) pisało “Aby kontynuować kliknij dowolny klawisz” tak też zrobiłem, następnie (jak zawsze) pisało “Instalator przygotowywuje pliki…” i potem czarny ekran i nic… cały czas czarny ekran powinien się wtedy włączyć niebieski ekran z tym kopiowanie itd ale nic… =( Co robić usuwałem partycje i formatowałem przez viste i nadal to samo =/ Tylko vista mi się poprawnie instaluje, a XP nie chce zaskoczyć…

Może spróbuj WD Cleaner, ale stracisz wszystkie dane!

Ale nie musze się obawiać, że coś mi zrobi? Po tym wykasowaniu normalnie będę mógł wlączyć kompa do botowania?]

PS. Jak uruchomić kompa w DOS’ie?

Nic ci nie zrobi, skasuje pliki z całego dysku. Spowoduje on, że dysk bedzie jak ze sklepu

Złączono Posta : 01.12.2007 (Sob) 16:29

albo uruchomić komputer w trybie "tylko wiersz polecenia" u mnie żeby to włączyć to trzeba podczas rozruchu klikać F8 i tam są już opcje do wyboru

Zrobiłem przez dyskietkę startową. Dzięki pomogło :wink: