"Twój Niezbędnik"

Witam

Interesuje mnie czy macie taką płytę z różnymi, dla was przydatnymi, programami. Takimi, że np. po formacie je instalujecie. Jeśli macie taką listę to ciekaw jestem co na nią się składa :wink:

Oto moje pliki:

Ad-Aware SE Personal, ALL Player, Azureus, BESTplayer, BitSpirit, cdex_150, Clone, deamon, IrfanView, DSJ, Gadu-Gadu, Service Pack 1,1a,2; HijackThis, klmcodec103, PartitionMagic, Norton Antivirus, Mks_vir, Skype, Spybot - Search & Destroy, Steganos Password Manager, Total Mennager, WinAmp, WinRar, XPAntiSpy, XviD, Alcohol.

Pozdrawiam DeViL :wink:

Ja nie mam płytki bo formata w sumie robiłem we Wrześniu zeszłego roku i zapewne jeszcze długo nie będę robił. Przez ten czas wyjdzie wiele innych programów a do tych co używam aktualizacje. :smiley:

W części programy pokrywają się z moimi preferencjami…typu AllPlayer…Ad-aware itp…płytki nie nagrywam bo po formacie programy na bieżąco ściągam z netu…a i tak na większość przez Ciebie wymienionych po prostu mnie nie stać…

Azureus, Gadu-Gadu, Tlen, The Bat, Nero, Alcohol 120 %.

Kaspersky, SP2, Ad-Aware, SpyBot, AutoCad 2005 PL, Solid Works 2001, Irfan View, Winamp, BitComet, Firefox, Tlen, GG, Nero, Clone

Napewno cos do muzyki:Winamp 5

Antywirusowe:SpyBot,Ad-Aware,CW shreder,pest patrol,hijack

a tak w ogole to:cd-dex,opera,crystal player,gg,iran view,flash get, jv16 PowerTools,hdcleaner,adobe reader, :wink:

zupelnie nic :smiley:

Ja też nic. Tak jak Madafaker po formatce (przed zmianą płyty i procka była ona co 5 dni…i tak przez rok :slight_smile: ) ściągam programy świerze (czyli w najnowszych wersjach)…ani się obejże a tu mam na płycie mającego rok Kasperskiego :slight_smile:

mam taką płytkę, nie będę wymieniał co na niej jest, bo za dużo by było, a już na pewno nie chciało by mi się ściągać tego od nowa z netu :wink: Dodam tylko że wszystkie programiki na CD to open source i freeware :]

aaa płytka to cd-rw więc podmieniam co jakiś czas na nowsze wersje :slight_smile:

O i to jest w sumie rozwiązanie! Mieć płytkę Cd-Rw i gdy ukaże się nowa werja programu wgrywać. Tak można robić aż wreszcie płytka siądzie :frowning:

A nie lepiej zrobić obraz systemu wraz z użytkami , na drugiej partycji, i po formacie odtworzyć wszystko razem?

nie robie takiej płytki :slight_smile: ale moje typy są podobne do waszych: antyvir, do muzy, filmów , archiwizator, coś do grafiki :?

No ja bym proponowal winampa sobie nagrac jako program do odtwarzania bo juz nie bedzie ejgo aktualki :smiley:

Zupełnie nie rozumiem, po co taka płytka… :?

Żywot każdego progsa jest baaaardzo krótki! :lol:

Te - freewarowe do ściągnięcia z netu; a ponieważ zazwyczaj nie poleca się instalki nowej wersji na starą, to archiwizowanie starych progsów mija się z celem. No bo jakby co - to trzeba czyścić dodatkowo Rejestr i przejrzeć foldery w poszukiwaniu resztek starej wersji. A po co - jak można ściągnąć z netu na czysto…

A te komercyjne i tak bawią się na własnej płytce… :stuck_out_tongue:

Mój niezbędnik, to głowa na karku! :smiley:

A przydatny soft trzymam tylko na HDDeku, bo nie warto nagrywać…

I tak zawsze z netu można zassać najświeższą wersję. :wink:

Cały czas mówicie, że aktualne versje ściągacie z internetu ale nie każdy ma dostęp do niego lub nie każdy ma wystarczająco szybki (np. ja) lecz na szczęcie to już rzadkość :wink:

jakbym miał sciągać te ponad 80 programów, które mam na CD to bym się pociął :stuck_out_tongue:

Dokładnie, a jak jeszcze mają np. z 50MB :?

Wszyskie potrzebne programy kataloguje na twardzielu,a te ważniejsze i “cięższe” wypalam dodatkowo na CD.

tylko antyvir a potem ściągam resztę z neta