Defragmentacja w System Mechanic

Jak uwazacie, czy warto uzywac programu System Mechanic do defragmentacji dysku?? Jak go oceniacie?? Sprawdzal to ktos?

witam,

moim skromnym zdanie zdecydowanie lepiej sie defragmentuje Diskeeperem . Probke jego mozliwosci mozesz zobaczy sciagajac go z tego vortalu

Dzieki TOM

Wyobraz sobie ze kiedys sciagnalem z sieci i diskeepera, i Perfect Disk’a i O&O Defrag… ale nigdzie nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi, ktory z nich jest najlepszy - jedni chwala ten, inni tamten. Niby gdzies widzialem zestawienie z ktorego wynikalo ze Perfect Disk ma najwiecej mozliwosci i jest najlepszy… inny opis mowil o dobrych mozliwosciach O&O Defrag, ale niektore z tych programow uruchamiaja sie w tle i mulą system… az w koncu zobaczylem ze i ten System Mechanic ma jakiegos defraga, wiec sie zapytalem :wink:

używałem tego programu kiedyś ale nigdy nim nie defragmentowałem ale nie znając dokładnie angielskiego coś załączyłem w tym programie i z dysku wszysko zniknęło łacznie z systemem więc używaj go z rozmysłem.

Robiłem sobie testy tym defragmentatorem. Niestety mielił i mielił, ale i tak nic z tego mu nie wyszło. Dlatego uważam że nie wato. Jakoś się do niego nie przekonałem. :?

A czy ktos gdzies widzial porownanie kilku programow do defragmentacji np. perfect disk’a, diskeepera i O&O Defrag… by zobaczyc, ktory z nich jest najlepszy? 8)

A program System Mechanic (ale nie jego defragmentatora) uzywalem do robienia porzadkow i wydal mi sie bardzo dobry i na szczescie nic potrzebnego mi nie skasowal, hehe (to w odpowiedzi na przygody Zbycha)

Mowa o jego defragmentatorze

jednoznacznej odpowiedzi nie ma, wiele zależy od indywidualnych doświadczeń, przyzwyczajenia . Ja przychylam się do opinii , że najlepszy jest Perfect Disk 7.0 Raxco http://www.dslreports.com/forum/remark, … ~mode=flat