Problem z monitorem

Witam

może ktoś by mi pomógł , mam problem z monitorem tj z obrazem trzęsie mi się jak galaretka,a najwięcej w rogach. Co to może być? Pliss niech mi ktoś pomoże bo już nie wiem co mam robić:-(

a skanowałeś system antywirami?może masz jakieś wirki i/lub programy szpiegujące

Masz może w pobliżu głośniki. One mogą to powodować. :smiley:

Sprawdz czy przypadkiem obok monitora nie masz kabli albo listwy zasilajacej. Prawdopodobnie sa to zaklocenia wywolane polem magnetycznym. Odsun je od monitora i powinno pomoc. Jesli nie poczekaj na inne porady.

Pozdrowionka.

prosta przyczyna :lol:

pole magnetyczne wykańcza ci kineskop :smiley:

napisz czy w sąsiedztwie monitora stoją jakieś głośniki czy sprzęt elektroniczny…

na początek użyj funkcji rozmagnesowania monitora Degauss

musi być w “opcjach” pod którymś z przycisków na monitorze…

Skanowałam kompa, i nie mam wira, mam program ad-watch i nie mam progr szpiegowskich, głośniki też mam dalej tak 30-40cm od kompa, i to nie jast to bo już sprawdzałam, :frowning: no niewiem telewizor stoi 1,5 metra od kompa,

Post 2

no rozmagnesowałam go i nic


Używaj opcji zmień. Lazikar

wirus to napewno nie jest… :smiley:

co to za monitor i ile ma wiosenek skończonych :lol:

Podłącz monitor do innego komputera i zobacz czy jest to samo. :smiley:

jest to monitor Flatron F700B i ma 1,5 roku

jeśli będzie tak samo - niestety serwis mi się widzi :frowning: masz jeszcze gwarancję na niego ??

Coś mi sie wydaje że napisałeś nie do tego tematu taki wirus pewnie nie istnieje aby powodował drgania monitora

tak ja koledzy napisali powodować to mogą ,zbyt blisko monitora głosniki,abo kable energetyczne nawet te które mogą znajdować sie w scianie za monitorem , a nawet urządzenie elektryczne znajdujące sie w innym pomieszczeniu o dużej mocy,takie drgawki dostaje monitor u mojego sąsiada za sciany kiedy u mnie pracuje piekarnik elektryczny(moc 2000Wat),czy mikrofala, urządzenia te są naprzeciw siebie ustawione dzieli je tylko sciana.

A widze że dopisałeś że jest to Flatron 700 mam takiego samego i jak go kupiłem to odpoczątku miał drgawki a w serwisie nic nie stwierdzali przez tego LG musiałem pokój przemeblować aż w koncu znalazłem mu miejsce gdzie nie drga.Inne monitory(stary LG studio works, hundai, samsung)

tam gdzie drgawki miał Flatron te inne nie drgały

Monitor ma 1,5 roku wiec powinien jeszcze mieć. :smiley:

Mam ten sam monitor więc wiem coś na ten temat. :smiley:

nie nie ma żadnych urządzen elektrycznych obok, tylko głośniki i telewizor są w tym samym pomieszczeniu ale są dość daleko, a za ścianą nic nie ma, jest podwórko.:frowning:

zatem nie pozostaje nic innego jak sprawdzić monitor na innym sprzęcie i wtedy próbować dociec przyczyny 8)

Te monitory mają 3-letnią gwarancje więc zawieź go do serwisu może żeczywiscie coś w nim padło.

ok , sprawdze go gdzieś indziej sprubuje jeszcze dziś i zobaczymy,

Takie objawy to są niestety zakłócenie w sieci energetyczne mimo ze ma się filtr :slight_smile:

czy odłanczałeś może monitor od karty graficznej??

spróbuj rozmagnesować monitor, w opcjach monitor znajduję się opcja Degauss

Ja u siebie zaobserwowałem dość dziwne zjawisko. Mianowicie w kuchni stoi kuchenka mikrofalowa, potem jest ściana, a dokładnie za ścianą komputer. I przy włączaniu mikrofalówki obraz drży. Po wyłączeniu przestaje. Dziwne.

Podobny temat: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … &highlight

Czytasz wszystkie posty ??