M k s

co sie porobiło z serwerem skanera on line mks pobieram go juz 10 raz i nie moge pobrac trwa to juz 3 godziny

Trzeba :frowning: niestety poczekac az zacznie w koncu funkcjonowac. Nie dzial juz ponad miesiac. Jak widac fachowcy z MKS-a nie kwapia sie aby to naprawic. Jesli chcesz z niego skorzystac niestety musisz odczekac ale nikt nie jest w stanie powiedziec jak dlugo . :frowning:

podobno zmieniaja serwer,ale to jest ich odpowiedz sprzed ponad 2 tygodni. Z tego co wiem niektorym w nocy to ladnie dziala, gorzej jest w dzien.

Z rana zawsze działa, później są problemy ale nie zawsze.Zależy to chyba od obciążenia serwera.

pozdro

Po południu skanuje system wiele osób. W tym skanerze on-line transwer (u mnie) sięga 1,2 kB/s (normalnie na stronach 250 kB/s)…jest jakaś różnica. :smiley: Nieraz plik sciąga mi się 15 minut a nieraz wcale. Raczej to są przeciążenia serwera.

wszystko ładnie i rozumiem tylko że po pobraniu skanera nie mam zadnego silnika a skaner twierzi ze pobrał - swoją droga strasznie sie pochrzanił nie tylko on ale i zwykły antywirus, wychodzę z założenia ze po prostu im juz nie zalerzy na klientach

maximuss36 nie masz bo skaner od dłuższego czasu nie działa prawidłowo. Niewiadomo kiedy to się zmieni. Cierpliwość nam tylko została. :frowning:

przeciez mam antywirus ale on zawsze miał wiekszą i częściej uaktualnioną baze wirusów

Ale skaner online MKS-a jest dobrym uzupełnieniem programu antywirusowego

No i co z tego? :x

Wg mnie temat można zamknąć.

Wg mnie też