Kaspersky 5.0 - za darmo w najnowszym "Enterze"

personalpro_small.gif

W najnowszym numerze magazynu ENTER jest pełna wersja programu antywirusowego Kaspersky Anti-virus Personal Pro 5.0.

Zobaczcie: http://www.enter.pl/aktualny

Pytania i odpowiedzi:

Jedyna wada tego rozwiązania to to, że nie można dokonywać update’u programu do nowszej wersji a tylko pobierać można najnowsze sygnatury wirusów.

W gazecie zamieszczona jest wersja 5.0.14. Zmiany w nowszych wersjach:

Ale za taką cenę nie ma co więcej wymagać, 17.90 wersja CD, 21.90 DVD. W każdym razie warto. To bardzo dobry, ceniony antywirus.

Komentarze z forum WirusZone

To znaczy, że Kaspersky będzie się aktualizował przez rok i potem trzeba odnowić licencję tak ??

Pędzę do kiosku kupywać :smiley: 17,90 to bardzo mało jak na roczną licencję. :smiley:

Dokładnie tak. Aktualizację wirusów będziemy mieli do 30.4.2006. Potem można odnowić licencję z 30 - procentowym rabatem.

Tyle czasu to ohoho. Rok to bardzo dużo jak na taką cenę. Opłaca się niesamowicie.

A ta wersja chyba nie najnowsza, prawda ??

Podałem wszystko szczegółowo w moim tytułowym poście.

a ja właśnie zainstalowałem go,heh kupiłem za 170 zł a teraz tego żałuje, bo z gazety bym miał za 17 zł,

tylko ze ty kupiles wersje pelna tu masz troche obkrojona

dla domowcyh userow

tak jak AVG FREE w porownaniu z PRO

np. to lipka

co do skutecznosci niebedzie identyczna jak podstawowy produkt tylko troche nizsza

i zrobiles bardzo dobrze.Wersja gazetkowa jest niepelna ,wlasciwie jest trialem zachecajacym do kupienia.I taką ma spełniac role.Kupiles i zrobiles bardzo dobrze.Reszta zaplaci 18 i sprawdzi czy warto :smiley:

Zaznaczam, że jest to wersja w pełni funkcjonalna.

Jedynym minusem jest niemożność aktualizacji programu, któe czasem się ukazują.

oferta na polskie kieszenie :slight_smile:

Czyli nie jest w pełni funkcjonalna i identyczna z wersją za 170zł. Jednak warto zakupić program. :smiley:

jednym słowem-wędka :slight_smile:

nobody perfect :), Kasperskiemu bliżej do doskonałości jak mało komu ,

100% wyniki w testach na wykrywalność przemawiają do wyobrażni :wink: http://www.virusbtn.com/vb100/archives/ … persky.xml

Że bez haczyka, ale i tak warto. :?

oprucz dostępnego oprogramowania antywirusowego zaciekawiło mnie też coś o linuxie.

cytaj:

Fedora Core 3

Jest to oparta na Red Hat dystrybucja systemu operacyjnego Linux. Wśród nowości wymienić trzeba jądro 2.6.9, środowisko graficzne GNOME 2.8, system X.org 6.8.1, środowisko graficzne KDE 3.3, pakiet biurowy Open Office.org 1.1.2 i program graficzny GIMP w wersji 2.0.5. Dystrybucja w postaci czterech plików ISO, z których należy nagrać krążki instalacyjne.

p.s

thx Boczi za post :))