Gra WarRock zawiesza się bez powodu

Mam taki problem. Gram w grę WarRock.

I nie wiem dlaczego zawiesza mi się ona w lobby, albo po wybraniu roomu nie mogę wczytąć mapy bo łapie zwiechę i trzeba wyłączyć zadanie z nią.

Miałem tak już wcześniej, zrobiłem formata i do tej pory wszystko działało, jednak sytuacja tak o z niką się pojawiła na nowo. Nie wiem czym to jest spowodowane, bo gra działała normalnie, włączyłem pewnego razu i tak z nikąd zaczeły się te problemy. Nie chcę znowu robić formata, więc zgłaszam się do Was z proźbą o pomoc.

Co już zrobiłem?

  1. przeistalowałem 2x gre (nie pomogło)

  2. usunąłem wszystkie zbędne programy i zdefragmentowałem dysk (nie pomogło)

  3. przeskanowałem komputer Avira AntiVir (nie pomogło)

  4. znowu przeinstalowałem gre (nie pomogło)

Nie mam pojęcia co może być powodem łapania tych zawieszek, ale skoro sytuacja się powtarza i objawia się tak samo to musi coś w tym siedzieć.

Proszę o pomoc.

Podaj konigurację komputera, oraz moc i nazwę zasilacza ( otwórz obudowe, na naklejce wszystko pisze )

co do reszty sprzętu polecam Everest , jest na vortalu…

Byc może jest to spowodowane wysoką temp. karty graficznej, lub jakiś szrotowaty zasilcza…

mam laptopa HP Pavilion dv6140ea

Nie wiem czy wiesz… Ale nie które gry mogę chodzić źle na laptopach…

U mojej cioci jak grałem w GTA to też łapało zacinki, jest za wysoka temp. a wiatraczek nie wyrabia z wypuszczaniem goracego powietrza…

Jesli komputer dobrze dziala, jeśli nie grasz… To wina może leżeć tutaj…

Na wszelki wypadek podaj log z HiJacke This… Koledzy sprawdzą, ja się nie znam :slight_smile: na logach…

no ok ale ja gram w tą gre na tym laptopie ponad rok i było ok zawsze jakieś trzy miesiące temu tak się zrobiło, to zformatowałem dysk i do tej pory bylo ok.

  1. Uaktualnij biblioteki DirectX.

Odinstaluj stare i przeczyść komputer jakimś programem np. CCleanerem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.04.543

/ Cleaner i Rejestr /.

Zainstaluj z tej instalki :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +9.21.1148

a jak nie będziesz mógł z instalki to pobierz te :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tributable

a następnie rozpakuj do nowo utworzonego folderu w C:\Program Files pod nazwą ,DirectX".

W folderze będzie instalka ,DXSETUP" - kliknij i uaktualnij.

Zrestartuj komputer.

  1. Problem nie zniknie to zainstaluj nowsze sterowniki do karty graficznej / mało danych /.

  2. Jeżeli pozostałe gry działają i nie masz innych problemów to lepiej nic nie grzeb ponieważ z grami bywa różnie.

XMan niestety twoje linki do proramów nie działają, mógłbyś podać nowe?

Poprawiłem.

Zauważyłem to odrazu ale nie mogłem poprawić - mam radiówkę… :slight_smile:

aha dzięki, już dzisiaj nie bede tego robil ale jutro sprobuje i powiem czy podziałało.

writer , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

no niestety Xmen te zabiegi na nic sie nei zdaly. problem nadal istnieje.

Jeżeli prawidłowo zainstalowałeś biblioteki DirectX oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej / nie beta / to tylko pozostaje stworzyć wirtualny napęd gry tak jak radzi @seba86mu :

viewtopic.php?f=2&t=231246

Słyszałem o takiej metodzie wiele razy ale nigdy tego nie robiłem i nie znam się na tym ponieważ po pierwsze gry mnie nie interesują i mam je wyłącznie dla dzieci i sprawdzania prawidłowego działania komputera.

/ kiedyś miałem kilkaset, teraz kilkadziesiąt /.

Po drugie gry mają odpowiednie wymagania odnośnie komputera / pamięć, procesor, grafika / i jeżeli nie działa to na to miejsce jest tysiące innych i nieraz dużo lepszych.

Po trzecie mają swoje kaprysy np. u mnie na nowym komputerze jedna gra nie działała a na komputerze siostrzenicy o połowę słabszym / inny procesor i karta graficzna / działa bez żadnych problemów.

Więcej nic nie mogę poradzić - musiałbym mieć komputer przed sobą.

Powodzenia. :frowning:

mam problem z warrock włancza sie pierwsze okienko idzie ładnie drugie tez ale potem sie nie włancza pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :frowning: ](*,)

mam problem z warrock włancza sie pierwsze okienko idzie ładnie drugie tez ale potem sie nie włancza pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :frowning: ](*,)