Który Antywirus Byłby Lepszy?

Cześc. Zastanawiam sie który antywirus jest lepszy:

-Avast! Antivirus Home

czy

-Avira Antivir Personal Edition

Bardzo proszę o pomoc w wyborze. Z góry dziękuję.

Avast, Avira przy każdej aktualizacji otwiera jakieś okno z reklamą. No i Avast jest po polsku.

wykrywalność oczywiście lepszą ma avira

Jeżeli masz wybierać między tymi dwoma programami to wybierz Avirę. Co z tego że jest po angielsku - ale ma lepszą wykrywalność i skuteczność działania niż Avast.

Mi nie chodzi o język czy tam wyświetlanie reklam tylko o bezpieczeństwo, wykrywalnośc itp.

Tak Ci się tylko wydaje.

Żaden antywirus nie zapewni w pełni bezpieczeństwa. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek (ja nie używam na stałe żadnego antywirusa). A jeśli nie przeszkadza Ci ciągle wyskakująca na cały ekran reklama, to bierz Avirę.

Nie masz co się zastanawiać - Avira. Sam jej aktualnie używam w wersji Premium. I jestem zadowolony. Co jakiś czas skanuje innymi skanerami on-line np. Kaspersky w celu sprawdzenia avirki i nic nie wykrywało. Do tego jakiś anty-spyware np. ad-aware czy spybot i jest wszystko OK

Ja takze polecam Avire Bylem uzytkownikiem Avasta Gdy zainstalowalem Avire wykryla mi 2 wirusy po Avast

To, że program X wykrywa więcej wirusów niż Y, wcale nie świadczy o tym, że ten pierwszy jest lepszy.

to okno nie wyskakuje ciągle i nie na cały ekran.

Ja też polecam avirę sam z niej korzystam i to jest bardzo dobry program. A angielski nie jest problemem bo można na stronie http://www.antivir-polska.info znaleść sposób konfiguracji tego programu i jest to strona polska

Amen sosen 86 :wink: Nic wiecej dodac i ujac

Panda Antivirus 2007 - darmowy po polsku

http://www.freedownloadscenter.com/Util … _2007.html

W poście nie ma mowy o Pandzie tylko jest Avast lub Avira. Między tymi dwoma programami jest polemika :).

A tak na marginesie już - nie polecam Pandy …

Avasta miałem kilka ładnych miesięcy. Nie miałem problemów z jakimikolwiek wirusami, trojanami, rootkitami i innym badziewiem. Miałem darmową wersję HOME i żadnych reklam nie miałem.

Avire mam obecnie, jest mniej pamięciożerna od Avasta i od kiedy ją mam, nie mogę na nią narzekać. Niby po każdym updatcie wyskakuje małe okienko z reklama, ale pomijając fakt, że update robi się ~ raz dziennie, to nie jest chyba jakieś uciążliwe zjawisko.

Jednak pomimo wszystko, nie ważne jak dobry secure miałbyś zainstalowany, nic cię nie uchroni przed syfem, jeżeli będziesz ściągał różniej maści cracki z różnej maści stron etc. Najważniejszy jest trzeźwy umysł i umiejętne klikanie, a nie ciągle powtarzanie next i ok.

Reasumując, bierz, które chcesz - obydwa sprawowały się u mnie poprawnie.

Avast! Antivirus Home

Tak jest. Nic dodać nic ująć … Avira rulezz

Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego świetnego programu :slight_smile:

Polecam jak wszyscy avire ale mglbys sobie zainstalowac kaspersky wedlug mnie najlepszy antywir ale drogi :smilecolros: