Mam problem z sterownikami do GeForca 2Ti

Mianowicie mam stare stery do mojej karty graficznej i chciałbym se zainstalowac nowe ! sciągnełem sobie z Strony Nvidi i instaluje po czym włanczam fife . I tu okazał sie schodek . Mianowicie nie bylo widac pilki :stuck_out_tongue: Nastepnie właczylem Nfs Undegrounda 2 i nie było samochodów :frowning: co to moze byc . Odinstalowalem nowe i zgrałem stare po czym wszystko działa :smiley: Ale chciałbym się dowiedzieć co było powodem ! Może to nie wina sterów ???

Możliwe że to błędy gry. Czy to są oryginalne wersje??

Te karty pracują dobrze na sterach max serii 40…

Dobierz ster metodą prób i błędów,pamiętaj o prawidłowej instalacji tak.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Czyli do GeForce 2 TI ( ja tez mam taka ) nie nadaja sie najnowsze stery ? Lepiej zainstalowac te starsze ?

Tak nie można powiedzieć że najnowsze stery się nie nadają - na jednej karcie chodzą na innej nie , trzeba przetestować na danym kompie i danej karcie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi i jednej recepty w gre wchodzi rodzaj karty i jej producent,płyta główna i system.

Zauważ że te stery są uniwersalne czyli są do wszystkich kart i nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Każdy producent karty dobiera ster i wprowadza pewne modyfikacje do steru i najlepiej karte sprawdzać właśnie na tych sterach oryginałach z płyty CD do karty.

Stosując nowszy ster musisz go dobierać metodą prób i blędów,innej metody nie ma.

Wracając do tematu z doświadczenia w instalowaniu sterów do tych kart i czytając net i wypowiedzi innych użytkowników, można dojść do tego wniosku że do wersji 40… ,choć nie jest to zasadą i trzeba to przetestować na danym kompie.

Miałem ten sam problem.Zainstaluj wersje 40.72 i wszystko powinno pójść.