Sens.dll co to jest?i czy to co sie dzieje to moze...(edit)

witam! zauważyłem że nie działa mi gg a wszystko jakoś wolno chodzi! restart nic nie daje! chce włączyć avasta a tu test pamieci i autostartu zatrzymuje sie na sens.dll ! co to jest? czy to możliwe że przez to się to wszystko dzieje??

Ściągnij:

http://www.dlldump.com/download-dll-fil … nload.html

wrzuć do C/Windows/system32

Pliki Windows objęte ochroną Windows: SENS.DLL (System Event Notification Service).

Czy dodają Ci się lub chcą dodać jakieś “ULUBIONE”?

narazie jak zrobilem to co kolega doradzil to mi dziala tylko przegladarka a na ekran nie da sie kliknac! dac reseta??

Pokaż log z Combofix

uruchomilem ten program! napisalo mi ze usunelo jakis plik, potem komp mi sie zrestartował i przywróciło ikonke explorera i znowy pisze ze komp moze byc zagrozony chociaz ten komunikat wylaczalem (nie uzywam firewalla) a potem mi wyskoczyl notatnik z takim czymś

[color=red][b]WARNING -THIS MACHINE DOES NOT HAVE THE RECOVERY CONSOLE INSTALLED [/b][/color]

Pobierz ComboFix, ale nie uruchamiaj

Wklej do notatnika:

File::

C:\WINDOWS\system32\wineak32.dll

C:\WINDOWS\system32\winemx32.dll

Plik -> zapisz jako -> CFScript.txt (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe)

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe tak jak tu ->

02f8f1e3c410a4cc.gif

Powinno się rozpocząć usuwanie i powstanie log, daj ten log na forum.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to po restarcie usuń ręcznie folder C: \Qoobox

ComboFix 08-04-13.3 - Bojdoł 2008-04-14 18:16:23.2 - NTFSx86

hmmm wszystko działa!nie wiem kto pomógł ale dziekuje obojgu(hubert2t i goodprogram)! a podacie mi ktos tu jak wyłączyć ten komunikat “komputer może być zagrożony” jak możecie

Flak , Proszę do stosowanie się do tematu

Zasady wklejania logów na forum

rozumiem ale jakos ten post mi nie pasowal do poprzedniego i pomyslalem ze dam go osobno! przepraszam juz nie bede

Przeskanuj C:\WINDOWS\system32\sens.dll tym http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html

Daj log z niego na forum

ComboFix nic nie usunął, ponieważ miałeś utworzyć skrypt o nazwie CFScript.txt , a utworzyłeś skrypt o nazwie CFScript.txt.txt

Więc czeka Cię powtórka, ale z poprawną nazwą skryptu.

online scaner czy file scaner?

Wybierz File scanner

Powtórz moją poprzednią wskazówkę z skryptem

Witam

Ja też mam problem z sens.dll pomożecie mi oto muj raport z HijackThis

http://wklej.org/id/3b88dc89a5

proszę o pomoc z góry dzieki

tyle mi wyskoczyło

Testowany plik: sens.dll

Rozmiar testowanego pliku: 38 kB

Typ testowanego pliku: application/octet-stream

Do testu wykorzystano rozszerzone antywirusowe bazy danych z dnia 14-04-2008, wykrywające 704086 szkodników (wirusów, trojanów, programów spyware itp.).

sens.dll - OK

Mam dokładnie ten sam problem tylko jeszcze jedno doszło - nie mogę normalnie wyłaczyć systemu… musi być restart. Postepowałem według wzkazówek, ale , niestety, nie działa Combo Fix. Chyba że trzeba czekać ponad 10 minut…

Heh, doszło do zmasowanego ataku…

ej czy to normalne ze pisze w combo fixie po polsku ze nie moze odnalezc okreslonej sciezki?? bo mi takie cos wyskakuje jak daje ten plik tekstowy do combo fixa