Co to jest Sysfader?

ostatnio zauwazylam ze czesto konczy prace jakies Sysfader.exe Kiedy wyszukuje go na dysku to tak jakby go nie bylo ale jest.Co to moze byc ten Sysfader??? :frowning:

Ukrainka

znalazłem w necie :smiley: :smiley: - może tym razem trafnie :smiley:

kilka możliwości :slight_smile:

masz może kartę dźwiękową SoundBlaster :?: :?: lub kartę grafiki nVidia :?:

wogóle tutaj :arrow: sysfader zarzekają się, że to nie jest żaden bakcyl… a pochodzeń ma kilka

z tym, że tam piszą, że ten Sysfader.exe powoduje im jakieś błędy :!:

u ciebie też się coś dzieje dziwnego :?: :?:

no nieraz komp sie zawiesza:( Tak, mam karte dzwiekowa SoundBlaster i karte grafiki nVidia, dokladnie!!

a czy temu zawieszaniu towarzyszy jakiś komunikat z sysfader.exe :?:

więc według tego linka, który podałem to może pochodzić od karty graficznej jak i dźwiękowej… :expressionless:

oni sami sobie do końca nie poradzili :-s jeden zrobił to drugi tamto :expressionless:

napisz czy to przysparza jakiś błędów :!:

Proponuje wkleić loga z :arrow: HijackThis 1.99.1

jest tylko komunikat “konczenie pracy programu Sysfader.exe” i potem to samo sie zamyka , oczywiscie komp sie spowalnia , chyba mam cos z karta dzwiekowa bo Ad-watch ciagle pokazuje mi ze jest wykryta modyfikacja rejestru przy uruchamianiu systemu(oczywiscie wtedy kiedy uruchamia sie ta karta) :!: :frowning:

jest tam jeden koleś, który wynalazł w tym jakieś robaczki jednak :smiley: :smiley:

wklej loga niech koledzy szperają… jak nic nie znajdą to będziemy kombinować :slight_smile:

na jakiejs stronie bylo napiane ze to jest wir, ale mi sie nie chce w to wierzyc, bo moj antyvir tego nie widzi :!:

na tej stronie do której zamieściłem linka nie znalazło tego kilka antywirów i antyszpiegów i wogóle, ale :smiley:

tutaj piszą, że

to jest jakiś robal… więc spróbuj tymi linkami :slight_smile:

UPDATE: o linki nie działają :expressionless:

więc lepiej wklei tego loga i będziemy myśleć :slight_smile:

ale ja to juz mam od ponad miesiaca i nie dzieje sie tak jak napisano na

http://forum.mks.com.pl/forum/viewthread.php?tid=1595 :?

Ukrainka wklej proszę cię tego loga, co :smiley: :smiley: :smiley:

A mi podoba się TA porada. Miałam podobny problem do Ukrainki i po powyższej wskazówce explorer ani razu mi jeszcze nie zawisł.