Problem z polskimi literami w ie

Mam problem z polskimi znakami w internet explorer. jedynie “ó” dziala reszta jest spaskudzona poprostu niereaguje na kombinaqcje “alt+a” itp. CO ZTYM PASKUDZTWEM ZROBIC??? HELP???

ustaw kursor myszki na jakimś oknie IE i naciśnij prowy guzik myszki=>Kodowanie=>Więcej i masz czcionke do wyboru

niestety to niedziala wszystko jest poustawiane jak nalezy juz sprawdzilem a mimo to niemoge wpisywac polskich liter???

Widzę trzy możliwości: albo tak jak @killer pisze masz złe kodowanie i (przeglądasz strony), ustaw sobie wtedy na Automatyczne, albo Ty tworzysz strony i wybrałeś sobie jakąś czcionkę, która jest tylko u Ciebie w systemie, a ta czcionka nie ma zestawu znaków Europa Środkowa (CE), albo masz ustawiony inny niż polski język w systemie.

niestety dla mnie wszystkie te opcje przez Ciebie opisane sa ustawione poprawnie i to jest wlasnie problem. niby jest ok. ale nie jest ??? co zrobic moze ktos ma inny pomysl???

Może coś pochrzaniło ci się w programie.Spróbój może odinstalować program. i wrzcić go na nowo.

Dzieki tym co probowali mnie “ratować”. rozwiazanie znalazlem inne - IE odszedl u mnie do lamusa zainstalowalem Mozille i narazie jestem zadowolony.