Jak nagrać 4 programy na 1 DVD

A w czym i najwazniejsze jak (moze jest jakis opis po polsku)

nagrać 4 rózne programy w formacie ISO na 1 DVD

Tak aby po włozeniu płyty do Czytnika i po zabootowaniu była mozliwość

wybrania który program chcę zainstalować. Cos podobne jest w Nero

Pozdrawiam

Oj tak nie zrobisz. Możesz mieć tylko jeden taki autostartujący program. Jedyna, sprawdzona metoda to nagranie kilku obrazów ISO na płytę i otwieranie ich np. Alcoholem…

Boczi dzieki za odpowiedx a jak w nero jest zrobione osobno moge wgrac program osobno dodatki.W grach jest tak samo masz do wyboru Acrobat-Direxct -Info itd.Chyba ze tam jest napisany jakiś specjalny program aby uruchamiac poszczególne pozycje.

Pozdrawiam

Chodzi Ci o program do robienia menu?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … +p%B3yt%2A

Wydzielono z Innego Tematu :slight_smile:

Tak menu ale do tych 4 różnych programów bedacych na 1 DVD, ale chyba muszę ci uwierzyć że nie da sie tak zrobić, chociaż ostatnio spotkałem program office gdzie moge wybrać ofiice -albo sam front page a to są juz dwa inne programy

pozdrawiam

Da się. Masz tu programiki do robienia takiego menu na płycie.

Chodzi o to, że jeśli wszystkie cztery obrazy są na płycie, to nie da się stworzyć menu, którym będziesz miał dostęp do instalacji, wszystkich czynności na czterech obrazach.

Tylko że kolega musi najpierw ze wszystkich obrazów skopiować pliki do czterech rożnych folderów. Po tym tworzy menu wskazując odpowiednie pliki. Następnie nagrywa na płytę DVD. :slight_smile:

Boczi i Lazikar najpierw powiem że nie jestem orłem. Teraz pytanie

menu to na końcu chodzi mi o tak jak i w czym nagrac te obrazy 4 programów na 1 dvd w nero nie moge albo nie umiem.Myślałem juz zrobić cztery katalogi puste i wstawiać obrazy poszczególnie do kazdego katalogu i wlaśnie wtedy potrzebne jest menu ale ja nie potrafie cos takiego zrobić

Własnie tak masz to zrobić. :smiley:

Do menu używasz jednego z programów które podałem wyżej.

Pobaw się nimi, a na pewno ci się uda.

Nie są trudne w obsłudze.

Więc musisz wypakować te obrazy do oddzielnych folderów.

Obrazy wypakujesz np. programem DirectISO v1.60. http://cdrinfo.pl/software/strona.php?page=Utils-ISO

I potem wypakowane nagrywasz w folderach poprzez Nero.

Duze dzieki mam jeszcze jedna prośbe moze znacie jakies artykuły

po polsku jak zrobic później te menu

Cytat I potem wypakowane nagrywasz w folderach poprzez Nero.

Tak ale w nero tak nie moge zrobic ustawiam nagraj obraz i teraz

nero nagrywa pojedyńczy obraz a nie wszystkie 4 chyba że bedzi to

DVD+RW płyta i bedę mół poszczególne obrazy dograć -czy ja dobrze kombinuje czy bzdury piszę

Pozdrawiam

Myślę, że żaden artykuł nie będzie ci potrzebny. W pierwszym programie, który masz na liście są gotowce. Wystarczy tylko wskazać odpowiednie pliki z folderów. Program jest łatwy w obsłudze. Zainstaluj sam się przekonasz.

lazikar mozesz spojrzec post wyzej bo dopisałem tam jeszcze jeden problem i czy mogę sie dowiedziec czy myslę dobrze czy nie

Pozdrawiam

Podałem Ci wyżej, że najpiew te obrazy masz wypakować - programem DirectISO v1.60 i nagrać już wypakowane pliki w cztereach folderach. Jeden folder - jeden obraz.

Ok Więc robisz tak:

Tworzysz sobie folder a w nim cztery nastepne. Nazwij je sobie jak tam chcesz. Do tych czterech folderów wgraj pliki z obrazów które masz. Możesz to zrobić explorując te obrazy w wirtualnym cd romie i kopiując pliki.

Jak już to zrobisz tworzysz menu. Wszystkie pliki menu umieszczasz w głownym folderze. W menu tworzysz odpowiednie skróty do plików startujących każdego z obrazów. Po tym całość nagrywasz na płytę.

Zawartość głównego katalogu musi być zawartościa głownego katalogu na płycie, wtedy będzie automatycznie startować i uruchomi się menu.

Obrazy wklejasz technika “przeciagnij i upusc” kazdy do innego folderu. (Po odpaleniu nero muisisz wybrac DVD–> dvd iso–> ok a potem tworzysz te foldery i przezucasz do nich obrazy.

Przyznaje się do porażki napiszę jak to robiłem to może znajdziecie gdzie popełniłem błąd

1.Najpierw zrobiłem kopie na DVD tak na wszelki wypadek

2.Zrobiłem 1 folder główny i 4 Podfoldery

3.otworzyłem 2 okna Windows w jednym folder główny i 4 podfoldery, a w drugim oknie Moje 4 programy ( napiszę jakie bo może to ważne jest to WIN XP-NERO-OFFICE- Front Page. I teraz przez drop przeciągnij przeniosłem (skopiowałem te cztery programy każdy do odpowiedniego folderu Otworzyłem AutoPlayMedia studio wydaje mi się że

zrobiłem menu i teraz nie potrafię tego nagrać w nero aby zobaczyć

czy cokolwiek mi wyszło .jak otwieram w nero DVDISO to nie widzi żadnego pliku z menu startowego. Wysłałbym obrazek z tego menu ale nie widzę takiej pozycji

Pozdrawiam

A czy kopiowałeś obrazy czy wypakowane już pliki w folderach?