Avast! :)

Chciałbym dokonać (darmowej) rejestracji programu Avast! jednak niezabardzo rozumiem co mam wpisać we wszystkie okienka. Czy ktoś by mógł mi to wytłumaczyć ?? No chyba ze jest Możliwość rejestracji po polsku to prosiłbym o informacje jak do niej sie dostać :slight_smile:

POZDRAWIAM

Heh:

:slight_smile:

Najważniejsze to podać maila, żeby ci przysłali kod a pozostałych to wpisujesz “pierdoły” żeby ci tylko poszło. W ZIP wpisujesz kod który ci się pokazuje przy uruchamianiu Avasta nie zarejestrowanego.

Dobry wybór.

PoZDRo 8) 8) 8)

daj mi znać na mc_kiepas@tlen.pl do ci wytłumacze PS.najlepiej wpisuj byle co tylko maila wpisz swojego.

A jeśli chce zanieść avasta koledze to moge użyc tego samego klucza co ja ( on nie ma netu ) czy mam zainstalowac u niego sprawdzić ten kod i zarejestrować znowu używając tego kodu który był u niego (ZIP)??

Wypełni kolejną rejestracje, tylko podaj inny e-mail wtedy przyślą ci kolejny kod.

to po co mu Avast?? :co: :co: :co:

PoZDRo 8) 8) 8)

Jak to po co? Przecież antywirus nie jest potrzebny tylko wtedy jak się ma dostęp do inernetu :smiley:

Wejdż na stronę Avastu http://www.avast.com/index_cze.html i ściągnij sobie

Awast Home …nie Profesjonal.Dane wpisuj jak Ci przyjdzie do głowy za wyjątkiem adresu e-mail i kraju.Klucz skopiuj i wklej.Powodzenia.

Może bedman myślał, że to firewall :stuck_out_tongue:

jak juz ktos napisale pisz byle co wystarczy wlasciwy email :stuck_out_tongue: ja tak prawie zawsze robie 8)