Kasperski anti-hacker

witam, czy ktoś ma doświadczenie z tym programem, czy warto go kupić?

Ś ciągnij Triala z http://www.kaspersky.pl/download.html?s=prod_download

Jeśli będzesz zadowolony to możesz kupić wersje Full. :slight_smile:

to zrobiłem i program wydaję się ok ale chciałem poznać inne opinie

Program taki sobie jak wiele innych zapór ogniowych niczym szczególnym sie nie wyróżnia, swoje zadanie spełnia czyli blokuje ataki z sieci , nawet konrolny skan sieci przez admina wykrywa jako atak , tryb ukrycia(komp staje sie niewidoczny w sieci) bardzo pożyteczna funkcja aczkolwiek uniemożliwia korzystanie z sieci P2P.

Osobiście go mam i jeszcze do tego kaspersky antywirus jest 100 razy lepszy niż pakiet Nortona.

Nortona miałem na kompie przez 3 lata i śmiem stwierdzić że to szajs (jest do niczego )

A skąd to takie wyliczenia ?? :x

Może jakieś argumenty, powody?

Norton dalej plasuje się w czołówce aplikacji antywirusowych. Poza tym ma najbardziej cenionego firewalla programowego pod Windows.

Osobiście uważam Kasperskiego za b. dobrego antywirusa, szczególnie od wersji 5, skutecznego a zarazem mniej obciążającego system, z tym, że firewall, który jest w tymże pakiecie jest słabszy od NPF.

@ Boczi

Właśnie oglądałeś zapewne rankingi i Norton cały czas dostaje w DU…

testowałem różne antywiry i o dziwo Norton przepuszcza i to wiele najlepiej wypadł McAfee i jescze śmieszniej właśnie Kasperski był lepszy od Nortona .

Jeszcze raz powtarzam miałem NORTONA przez 3 lata i dziękuję za takie coś

ACHA A CO DO (FAJERŁOLA :slight_smile: ) TO JEST LEPSZY BARDZIEJ CZULSZY dla niektórych może to i jest minus bo częściej się odzywa i trzeba wtedy mu prawa ustalać

Chłopaki, mowa w temacie jest o Kasperskim Anti-Hackerze a nie o Kasperskim antiwirusie i o nortonie :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Moje zdanie jest takie, że anti-hacker to niezły firewall. W sumie to ja używam darmowego Kerio - http://www.kerio.tk i jestem zadowolony. Darmowy a skuteczny.

Podsumowując jak nie chcesz wydawać pieniędzy to zainstaluj sobie Kerio Personal Firewall , a jak chcesz to kup ani-hackera :wink:

Pozdrawiam

Cześć,

Używam, zarówno antivirusa, jak i firewall’al Kaspersky’ego i o ile jestem bardzo zadowolony z antywirusa to firewall jest taki sobie, ale świetnie współpracuje z anywirkiem :). Z wad, które mi przeszkadzają to : brak statystyk, raporty (mało treściwe) no i nie najlepiej radzi sobie z filtrowaniem pakietów na lanie 100 , (np. potrafi nieźle zamulić komputer podczas pracy z dc++ )

A co do tego czy kupić -> najlepiej, jak mówili koledzy potestować, u mnie w zwykłej pracy w internecie spisuje się dobrze.

Pozdrawiam

to ze Norton przepuszcza po dluzszym czasie wirki

to tylko wina braku czestych Update bo

testujac go na najnowszej bazie jest min. lepszy od Kaspra

jesli chodzi o firewall Kaspersky jest bardzo dobry ,a to dlatego ze o dziwo jak na firme Kaspersky zero obciazenia i nic niezwalnia w porownaniu

np. z Nortonem firewall 2005

a Anti-Hacker zajmuje tylko 5MB

jest

prosty, czytelny i skuteczny i taki ma byc firewall

zainstalowac i zapomniec

dla usera nielubiacego za duzo grzebac

bojac sie ze cos namiesza

to podstawa firewalla

Norton jak zwykle troche muli i do tego ma tepy interfejs

:smiley: :smiley:

skuteczny jest to fakt

testujac firewalle jak narazie to tylko z Kasprem niema zadnych problemow

zadnej konfiguracji

wszystko ladnie i czytelnie

np. Tiny po intalacji, inni z mojej sieci mieli takie fajne pingi ze musialam z niego zrezygnowac

Sygate

od czasu do czasu zrywa polaczenie np. bedac na tlenie

dziwne

Kerio

po dluzszej zabawie odcina nas od netu i trzeba go instalowac na nowo lub konfigurowac

ZoneAlarm

jakos mu nieufam

nigdy mnie o niczym nieinformowal ,ani o zadnym skanowaniu portow ataku itd.

a jest to raczej niemozliwe

BlackICE

niby wszystko fajnie pelna automatyzacja

prosty interfejs

a po jakims czasie

dowiaduje sie od kumpla ze skanowal porty

a u mnie nic w Logach

wiec robimy testa i o dziwo

co drugi skan wykrywa portow np. lub wogle

mhh

wiec skutecznosc srednia

Agnitum, McAfee

z tymi jeszcze niemialam zadnych problemow

i do tego maja czytelny interfejs, zero obciazenia

i duzo opcji/konfiguracji ktora osobiscie lubie

moze konfigurowanie troche cierpi ,ale kto powiedzial ze sa to firewalle

dla kazdego

sa skuteczne i maja czytelny intefejs

a reszta nalezy do usera

wsio

z mojej

strony jesli chcesz miec skutecznego i prostego firewalla

i nielubisz konfigurowania i grzebania w nim to Kaspersky Anti-Hacker jest dla ciebie

dla bardziej zaawansowanych, wymagajacych - ustawien

polecam

Agnitum, McAfee