Czyszczenie kompa

Chcialbym wyczyscic kompa od wewnatrz. Mam go juz ponad rok i z tego co slyszalem powinienem to juz dawno temu zrobic. Moje pytanie brzmi czym to zrobic ?? Jeden z moich kumplow robi to suszarka :smiley:

z gory THX :slight_smile:

:hahaha:

ja preferuję odkurzacz i szmatkę 8) ewentualnie pędzelek i odrobina spirytusu :rotfl:

zwariowales :smiley: :smiley:

zdecydowanie odkurzacz na poczatek,pozniej suszarka,a nastepnie recznie delikatnie-ale nie marnuj… :slight_smile:

Napewno odkurzacz, ja używam odkurzacza i pędzelka.

Odkurzacz z końcówką plastikową ,pędzel i sprężone powietrze do czyszczenia slotów.

Do grzbietów stykowych kart i pamięci,stosować twardą gumke ołówkową czyści pięknie.

Odkurzacz i spreżone powietrze. Można kupić w sklepie komputerowym za okolo 20 zł.

Spirytus można użyć do innych celów :smiley:

Dobre są takie długie włochate szczotki, tylko dobrze byłoby żeby włosy z niej nie wychodziły.

Po co w ogole czyścic kompa od wewnatrz??

Duża warstwa kurzu może spowodować np. przegrzewanie :slight_smile:

Lub spalenie… :slight_smile:

Ogulnie to ja czyszcze kompa od wewnątrz raz na jakieś 3 lata i narazie bez problemów :smiley:

jak masz jakiegoś celka 400mhz, to sie niedziwie :slight_smile: bo to ma wentyl 5cm, i ledwo to wieje :stuck_out_tongue:

czysty komp, pracuje stabilniej, nie jest narażony na przegrzanie, awarie, zwarcia!

pozatym, mozna rownież zadać “po co sie myć?”

:o

Może mały OT, ale w jakim to konkretnie sklepie i jakiej marki odkurzacz ?? :smiley:

BTW

Odkurzac, sprężone powietrze, gumka - też dobry pomysł - byle twarda…

i żadnego spirytu (szkoda marnować :smiley: ) jak by co, to już lepiej denaturatem :slight_smile: