Wolf et problem :(

witam -wszystko do wczoraj bylo ok dzis rano w sumie tez-po odpaleniu gry i intrze gdy klikam na play online na liscie serwerow brakuje…serwerow :frowning: dramat-uzywalem sygate firewall i dawal pozwolenie -ale wygladalo tak jakby byl block(brak listy serwerow jak przy zablokowaniu!!)!!zmienilem wiec na zone alarma dalem pozwolemie i to samo—dodam ze zainstalowalem wczoraj azyreusa-moze to to powoduje jakis konflikt?ale nie chce gdybac-bo sie nie znam-stronki wczytuja sie niormalnie ,pretkosc sciagania normalna-mam dsla 1 mega-prosze o pomoc!!dodam ze posiadam zainstalowanego najnowszego patcha -co mam zrobic?? :cry:

dodam ze wylaczenie firewalla niczego nie zmienia

Zaintaluj The All Seeing Eye…

Ja w ogóle nie mam firewalla no może SP 2. Przeinstaluj grę i ściągnij patcha. Jak to nie pomoże to odinstaluj firewalla. Ja go nie używam i jakoś nikt mi się nie włamuje. :smiley:

Jeżeli masz patcha 2.60 to go odinstaluj i zainstaluj 1.02. Na patchu 2.60 działa jeszcze bardzo mało serwerów, gdyż wyszedł ok. 2 tygodnie temu :slight_smile:

Może dlatego ci wogóle nie pokazuje tych serwerów :?

a ja mam inny problem a zeby nie zasmiecac to dam go tu:

Server Disconected - you have been kicked

via Punk Buster(for 5 minutes)

…cvar r_allowextensions=0

wiem ze trzeba wpisac w konsoli kolejna komende (taka jak na cvar rate (/set cvar rate “xxxx”) ) tylko nie wiem jaka :confused: moze mi ktos podac dokladna komende zeby zmienic z 0 na 1 albo z 1 na 0 ??

też tak miałem,ale co jest przyczyną to ci nie powiem,ale jak reinstalowałem to działało dobrze,ale tez czasem po paru dniach znów trzeba bylon reinstalować…spradź czy nie masz jakiegoiś syfu.ja po formacie miałem juz cały czas ok

A może nie odfiltrowałeś serwerów z sieci Lan na cały internet.