Jak ukryć swoje IP?

Jak ukryć swój numer Ip?? Czy po ukryciu bede na przyklad niedostepny dla hakerów( bedzie im mnie trudniej znalazc??) Co wogle daje ukrycie IP??

do przeglądarki mozilla jest dodatek: proctor , który afiszuje się takim ip jaki mu wklepiesz z klawiatury. W ustawieniach pojawi ci się funkcja spoofing, tam wpisz sobie jakieś IP i gotowe :slight_smile:

Lub płatna aplikacja Steaganos Internet Anonym, on pokazuje innym błędne IP ukrywając twoje prawdziwe. O ile sięnie myle aplikacja ta była w jakimś nr. KŚ Ekspert jakieś 2 miesiące temu.

http://www.swistak.pl/aukcje/578288.html zobacz

przed hackerami nie da się ukryć. można tylko spowolnić ich działanie. uczynić to możesz dzięki programowi Steganos Internet Anonym Pro. nie dawno ta aplikacja znajdowała się w czasopiśmie Komputer Świata. kosztuje dośc dużo.

p.s bodajże 3 tyg. temu została opublikowana metoda obejścia protokołu internetowego i uzyskanie zdalnego, nieatoryzowanego dostępu do komputera. przez pewnego człowieka (nie pamiętam dokładnie) , speca w dziedzinie IT więc już prawie na 100 % nie da się ukryć. może jest 0.001 % szans :stuck_out_tongue: :wink:

Z tego co wiem to w nastepnym numerze KS-Ekpert bedzie pelna wersja Steganos Internet Anonym Pro bodajze werjsa 6 ale nie jestem tego jeszcze pewien.

w niezbedniku komputer swiat na ten kwartal jestr wlasnie ten program Steganos Internet Anonym gdyz go uzywam, jednak na poczatku troche sie net muli przez ten programik bo podobno sie uczy jak ukrywac IP ale p pwenym czasi net juz chodzi normalnie :lol:

Wlasnie tez o tym czytalem.

Na poczatku na strona ladowala sie mi bardzo dluugo.

Myslalem ze to wina na stale tego programu.

Czy warto z niego korzystac.

I po jakim czasie program przystosowywuje sie ?

oj tgo nie powiem bo sam niewiem ale z tydzien tzreba mu dac :slight_smile: a i na poczatku zle go skonfigurowalem i niemogle sie automatycznie logowac miedzy innymi na to forum ale program jest spoko jak za 8,5 zł :smiley:

U mnie “uczył” się około 2 tygodnie … ale potem był git

Ogólnie jest godny polecenia :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

A czy nie możesz np. przysłać mi tego co nauczył sie Twój program?? Bo ja zajoba dosatłem i wywalilem ten program - praktycznie wogole nie mogłem korzystać z netu… :shock:

w ustawieniach połączenie ustaw serwer proxy