Harmonogram zadań

Witam!

Jak zrobić żeby jakieś zadanie w harmonogramie zadań zadziałało,nie mając hasła systemu.Harmonogram wymaga wprowadzenia hasła systemu,a ja go nie mam.Więc nie wpisuje żadnego hasła i harmonogram nie uruchamia żadnego zadania.Próbowałem założyć hasło dla systemu i wtedy zadziałało,ale ja nie potrzebuję mieć hasła i nie wiem jak sobie poradzić z tym problemem.

Witam.

Nie chciałem zakładać nowego topic’u ,wiec napisze tu żeby odświeżyć temat.

Mam ten sam problem. Prawdopobobnie brakuje mi pliku mstask.exe. Ale nie jestem pewien czy on występuje w XP.

No to chyba wiecej osob ma ten problem, niz wie jak to zrobic… tez sie zastanawiaalm nad tym, wiec chetnie poslucham rady:)

a co sie stanie jak ten plik mstask.exe doddaie do autostartu

Mam podobny problem ! Żadno zadanie mi się nie uruchamia :o :?

Utworzyć zadanie i we właściwościach zaznaczyć uruchom tylko po zalogowaniu. Ale to niestety tylko uruchomi się po zalogowaniu do systemu. :?

Dziwne to :?

Kiedyż to ja pisałem ten temat :D:D Wieki temu :smiley:

Nie znalazłem jak dotychczas rozwiązania tegoż problemu. Nie wiecie czy przy SP2 dzieje sie to samo??

Tak nic się nie zmieniło. :frowning:

Może w systemie windows longhorn się coś zmieni ? :wink:

Witam.

Spróbowałem rozwiązać problem w inny sposób. Weszłem w usłygi (lokalne)>harmonogram zadań>prawoklik- właściwości>uruchom. Wyświetlił się pasek postępu a następnie błąd z znakiem wykrzyknika na żółtym tle o treści Nie można uruchomić usługi Harmonogram zadań na komputerze Komputer lokalny… A pod spodem następny napis: Błąd 87: Parametr jest niepoprawny.

PS: W winXP nie ma pliku mstask.exe, za harmonogram jest odpowiedzialny jakiś inny.

Mnie to już denerwuje … :? Czy jest jakis program który zastąpiłby hamonogram zadań ?

Jest! 8) To program Visual Cron! To jest wersja Windowsowa, nie mylić z Cronem dla Linuxa!

Na polskich stronkach tego nie uświadczycie! :frowning:

Widzę, że parę dni temu wyszła nowa wersja i jak się nie mylę, to chyba ma dodany polski interfejs, czy cuś… :lol:

Link na stronkę: http://www.visualcron.com/

Ciekawe, a czy ma jakieś inne ciekawsze opcje niż hamonogram windowsowy ?

Zainstaluj, zobacz może ma pluginy, wtyczki :wink:

Pewnie ma :lol: :lol: