WinFast TV2000XP Expert - problem z WinFast PVR w Win Xp SP2

Posiadam płytkę Multimedia Software Pack v. 3.5. Do Windowsa XP Prof. > BEZ SP2 < doinstalowywałem aktualizacje ze strony producenta np.: ALL WinFastPVR 41124 czy wcześniejszą ALL WinFastPVR 40802 i wszystko chodziło OK.

Po zainstalowaniu Windows XP Prof. > SP2 < wystąpił problem z oglądaniem telewizji za pomocą oprogramowania dołączonego przez producenta Leadtek - WinFast PVR wchodzącego w skład Multimedia Software Pack v. 3.5 tzn. obraz przeciąga się, czyli leci jakby w zwolnionym tempie - przeskakuje klatka po klatce.

Teraz występuje w/w problem !!

Pytania:

  1. Jak rozwiązać ten problem mając płytkę Multimedia Software Pack v. 3.5 - co doinstalować (którą aktualizację)?

  2. Czy można gdzieś pobrać najnowszą wersję pełną płytki Multimedia Software Pack (może ktoś mógłby udostępnić przez FTP albo w jakiś inny sposób)?

  3. Może jest jakiś inny program do obsługi tej karty TV, w którym mógłbym oglądać TV?

  4. Czy ktoś (kto kupił ostatnio tę kartę TV) mógłby podać informację z płytki jaki numer ma aktualna wersja Multimedia Software Pack?

Multimedia Software Pack to płytka z programem do obsługi karty (TV - WinFast PVR i FM - WinFast FM), są tam sterowniki ogólnie dostępne (np. Internet) więc ich kopiowanie nie jest nielegalne (tylko że te z internetu nie rozwiazują problemu). Wiem że mogę pójść do sklepu z komputerami i poprosić aby przegrali mi płytkę wyjętą z takiej karty - nie ma problemu, ale nigdy im sie nie chce albo się krzywią więc dlatego Was pytam! Może ktoś może pomóc?

Do tej pory pobierałem aktualizacje z: Leadtek ale aktualnie one nic nie dają !!

Pozdrawiam

Tylko nowe oprogramowanie zgodne z SP2,może rozwiąże problem.

Ale spotkałem się w necie że i to nie zawsze rozwiązuje sprawe,więc zostaje poczekać na pojawienie się poprawek do oprogramowania TV 2000,albo zrezygnować z SP2.

Spróbuj także jak nic nie zrobisz,zintegrować płyte XP z SP2 i z niej postawić świeży system i wgrać stery do TV2000 zgodne z SP2 lub najnowsze.

Do zintegrowania użyj oryginalnego nośnika CD z SP2 nie ściąganego z netu.

http://www.xp.net.pl/art/windowsxp_sp1a_cd.html

Tak mam od samego początku i niestety nic to nie daje !!

TV ciągnie się klatka po klatce !!

UWAGA !!