Co zrobić aby forum

przyciągało ludzi? Tak jak jest TUTAJ?? Pomożcie! Co można zrobić aby TO forum znacznie urosło?? Coś dodać odjąć itp.?? Logo pracuje nad nim w stylu Bman1Blue! :stuck_out_tongue:

co zrobić ??

ciekawa tematyka

wysoki poziom wypowiedzi

reklama

  • na takie wyniki, to ty kolego możesz poczekac parę lat :slight_smile:

jeśli będziesz potrafić utrzymać ludzi - wtedy osiągniesz sukces - pamiętaj forum tworzą ludzie nie ty, tak mi się wydaje :slight_smile:

Tak mi się wydaje, że samo forum to zdecydowanie za mało. For o podobnej tematyce jak Twoje (czyli prawie o wszystkim) jest w sieci setki jeśli nie tysiące. Brakuje Ci całej otoczki, jak np “strony głównej”. Forum powinno być jakby dodatkiem co całości.

Logo tak naprawdę ma najmniejsze znaczenie, a szczególnie w jakim będzie stylu, a kolejna sprawa, na spore wyniki czeka się latami, nic nie przychodzi od razu, wystarczy sobie poczytać o historii innych dużych portali, vortali itp… itd…

Takie forum to tylko odstrasza i zniechęca , stwóż forum które będze trzymało sie jednego tematu ciekawego tematu ,zagadnienia, a nie forum gdzie tematów narobiłeś tyle że aż głowa boli a jeden z drugim nie ma nic wspólnego

nie parę lat tylko kilkadziesiąt albo nigdy.

Jak dla mnie to nie do przyjęcia

PS. Podoba mi sie kolejność tematów: młodzież,szkoła, sex,sport =D>

Same forum raczej ludzi nie przyciagnie, musisz zrobic do niego jakas dobra stronke, która przyciagnie ludzi, musi miec przystepna domene, prowadzacy musi miec spora wiedze na temat tematyki forum.

Fora o wszystkim sa zazwyczaj o niczym, ważne jest też jakie hacki/mody wgrasz do forum i najlepiej zrobic własnego skina pasujacego do reszty forum.Musisz trafic w tematyke w której nie ma dużej konkurencji wiec nie rób np: drugiego forum dobre programy bo po co?