Polski Ebay

:arrow: http://newsroom.chip.pl/news_130721.html

Co o tym myślicie ?? Czy zyska tak wysoką popularność ja kEbay na świecie ??

trzeba było wcześniej luknąć na Vortal :roll:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … #komentarz

przecież to eBay :-s więc czemu miałby nie zyskać popularności :-s

kto chce to się przerzuci z Allegro i tyle :?

A co na to wszystko “Allegro”? :smiley:

Allegro ma tyle do gadania w tej kwestii co Żyd za okupacji.

Przecież żyjemy w demokratycznym kraju i obowiązują u nas prawa wolnego rynku.

kerimusowi raczej chodziło o to czy Allego trzęsie portkami przed eBay :stuck_out_tongue:

i zapewne trzęsą :lol: na rynek wkracza potentat, a to zawsze sieje strachem wśród konkurencji :smiley:

Właśnie o to mi chodziło Duchu! :slight_smile:

Allegro ma tak silną pozycję na rynku,

że na razie chyba nie musi się bać.

Jednak za jakiś czas… :slight_smile:

ja tam sie ciesze ze powstanie nowy serwis aukcyjny, moze na allegro stanieje wystawianie przedmiotow na sprzedaz :smiley:

skonczy sie monopol Allegro i zacznie sie ostra konkurencja :slight_smile:

Myśle, że narazie eBay nie ma najmniejszych szans zwabić urzytkowników mających konto w Allegro, co innego nowe, nie mające kont aukcyjnych osoby… Chociaż na to też jest mała szansa…

Tak czy siak, zaczną się promocje i obniżki na allegro :smiley:

ja nie bede sie nawet oglądał jak tylko bedzie polska wersja ebay to zaczne tam sprzedawać, mam dość wyzyskiwaczy z allegro…

no no :slight_smile:

widać, że mocno subiektywna teoria Damian :smiley: :smiley: :smiley:

napewno znajdą się tacy, którzy zrezygnują z Allegro :slight_smile:

A co ty myślisz, że tam będą inni ludzie ?? Uczciwsi ?? :-s

jak widac sa tacy którzy zauważyli jak Allegro przesadza stosując wysokie ceny, no ale cóż znamy już takie przypadki np. monopol TP :smiley:

update:

nie sadze że beda uczciwsi, ale chodzi mi przedewszystkim o polityke allegro. Na allegro jestem prawie od samego początku i już klika hisotorii obiło mi się o uszy

No, no zobaczymy czy damy im zarobić rówież w Polsce :?

Myślę, że eBay to wielka konkurencja dla Allegro.

Też tak myślę, lecz uważam że po 3,4 a moze i 5 latach będzie popularniejszy (ebay) od allegro…

Poczekamy zobaczymy :smiley: Osobiście sądzę, że allegro wygra znim 8) Ale zobaczymy jak bedzie w praktyce :wink:

Każdy się przyzwyczail do Allegro i to jest jego plus :slight_smile:

Ebay to największy “portal handlowy” na świecie…:slight_smile:

Na pewno na początku będzie słabo, ale z czasem… Mają oni dużą “moc”. Na pewno na początku będzie wystawianie za darmo lub obniżone ceny. Myślałem na tym, czy będzie możńa zaimportować komentarze. Ale raczej tego nie będzie, tak przewiduję… By Allegro się w pewien sposób “zjednoczyło” z eBay’em.

Tak czy siak, będę się rejestrował na pierwszy dzień. :smiley:

Właśnie ja też 8)