Opera 8 a flashget

Czy ktos wie jak polaczyc to ze soba?Na stronie flashget jest wtyczka ale do wersji 6 i 7.Mimo to sciagnalem i zainstalowalem.Czy ktos wie co zrobic aby po kliknieciu prawym przyciskiem na stronie pojawilo sie “Ściągnij wszystko za pomocą FlashGet”??

Masz tu opis jak to zrobić . (Nie sprawdzałem)

Opcja -Download Using FlashGet- w Operze

Instalacja

  1. Plik “operaget.exe” wypakowujemy do katalogu:

C:\Program Files\Opera\Plugins

  1. Plik “standard_menu (1).ini” wypakowujemy do katalogu:

C:\Program Files\Opera\Profile\menu\

  1. Wchodzimy w Preferencje, na zakładkę “Paski narzędzi i menu”, po prawej na dole zaznaczamy “MyMenu”

Klikamy Zastosuj i OK

Od tej pory po najechaniu na link i kliknięciu prawym klawiszem wyświetlać się będzie menu 2 nowymi z opcjami:

Download All using FlashGet lub Download using FlashGet

*UWAGI*

W razie problemów sprawdź czy katalog Twojej Opery nazywa się “Opera”, jeśli nie - zmodyfikuj plik “standard_menu (1).ini”

Testowane w wersji 7.54 PL

jeśli ktoś korzysta z Opery 7.6 i winXP to ten pliczek *.ini cz skopiować do folderu C:\Documents and Settings…\Dane Aplikacji\Opera\Op era x.xx\profile\menu

dopiero wtedy w ustawieniach opery zobaczymy MyMenu

Jeśli Opera jest zainstalowana w folderze domyślnym - C:\Program Files\Oper - to wszystko gra i buczy, jeśli jednak gdzie indziej to trzeba edytowac ten plik *.ini i poprawić ścieźki dostępu:)

Mnie jakoś nie działa opcja Download All Using FlashGet ale myśle że do tego dojdę. Pozdro

to spróbj metodą podnieś - upuść :D:D mi tak działa

Ale pojedyncze przenoszenie mnie nie bawi szczegolnie gdy czesto sciagam z jeden strony wiele plikow a tu zawsze swietna opcja bylo Ściągnij wszystko przy pomocy FlashGeta.Aha i skad mam wziac ten operaget.exe?Na stronie flashgeta sa tylko plug-iny do wczesniejszych wersji i nazywaja sie inaczej.