Karta Graficzna

Mam do wyadnia na karte 600 zl jaka karte proponujecie i jaka jest najelpsz do grania ogladani filmow itp

Obecnie za te cene nie kupisz zadnej “mistrzowskiej” karty.

Do filmow do wystarczy Ci juz zwykly GeForce Mx 440.

Do grania to juz jest wiekszy problem

Jesli masz zamiar grac w gry typu:

Half Life 2

DooM III

Far Cry

To GeForce 5900 XT za kolo 990 zl :wink: to jest odpowiednia karta do tych gier.

Opisz bardziej szczegolowo twoje zapotrzebowania :wink:

Ps. Wybieraj co Cie interesuje

Przede wszytkim do gier i ogladnai filmów na wysokich deatlach :stuck_out_tongue:

I do stabilnej pracy na kompie

No dzieki za rade! !!

Rozejrzyj się:

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=3132

Polecałbym TO.

Tutaj nie ma prawie żadnego znaczenia, jaka to karta.

Ta karta byla ostatnio opisywana w najnowszym numerze Ekperta.

Mozna ja wykrecic mniej wiecej osiagami do 6600.

Proponuje kartę GeForce 6600GT mam taką-jest super doom 3 chodzi bez problemu. jedyny problem to cena 0k 800 zł

lub ati 9800 pro :smiley:

Siemka, jak nie chcesz dużej kasy wydawać na kartę graficzną to polecam Radeona 9550 Extreme 128MB i 128 bit TVout produkcji GigaCube za 370 zł. Świetna karta, miałem taką jakiś czas i wszystko śmigało bez problemu. Ona działa jak Radeon 9600XT bo jest zbudowana na takim samym procesorze GPU. Programem ATItool mozesz ją podkręcić i w 3Dmark2003 uzyskujesz nawet ponad 4000 pktów. A do tego Cicha z zajefajnym coolerkiem. Polecam szczególnei,że jeszcze 2 miechy temu kosztowala około 430 zeta. A jeśli chodzi o filmy w szczególnie wyjście TV na telewizor to Radeon nie ma sobie równych. Żaden GF nie podskoczy, obraz żyleta. A jeśli możesz wydać wiecej to kup sobie Radeona 9800 SE 128MB 128bit TV out produkcji XperVision. Marka jakaś badziewna ale jako jedyne karty kręcą się sterownikami OMEGA na Radeona 9800 PRO. Do tego radiatorki na pamięci i jak masz zapas kaski to kup cooler Arctic silencer czy jakoś tak. Naet najtanszy model wyczesany z przełącznikiem obrotów i wylotem cieplego powietrza na zewnątrz i normalnie full wypas. Na tym i na sterach omegi z przerobieniem na 9800 Pro to murowane 6000 pktów w 3Dmark2003. Cisza i czad na maxa. No pewnie cena bedzie w graniczach 700 lub 750 zeta ale naprawde warto. Modujesz tą kartę i zyskujesz pare groszy bo 9800 Pro kosztuje jakieś 900 zeta pewnie. Jakieś pytania : intersoft@os.pl

PS Sorki ale ten post poszedł jako nowy przez pomyłkę. A i sorki za literówki bo jestem po 2 pikach :slight_smile: Ale serio mówię, warto te karty brac pod uwagę.

Wybierz Radeona 9550,9600,Radeon 9550 jest w cenie 300 zł z groszami,chyba ze chcesz szybszą kartę Radeon 9600 Pro,w Doomie 3 najważniejsza obok karty graficznej jest ilość pamięci,aby komfortowo pograć w Dooma 3 potrzeby jest 1 GB,mam Radeon 9550 Sapphire 128 MB/ 128 bit,nie kupuj obciętej do 64 bit,piszę to,bo karty z 64 bitową magistralą są niewiele tańsze i można popełnić błąd,możesz kupić Radeona 9800,są to już droższe karty

Polecem Ci kartę graficzną firmy WIN FAST GF - A6600 TD 128 MB

kupiłem ją w marcu za 540 zł, obecnie przypuszczam iż są tańsze.

karta za tą kasę naprawdę wypas.

jest w orginalnym pudełku z zawartością dwóch gier

1.Splinter Cell

2.Prince of Persia Warrior Within

dodatkowo wszystkie kabelki i płyta z sterami oraz innymi przydatnymi programami.

ponadto posiada 8 potoków i świetnie poddaje się “kręceniu” , choć nie ma takiej potrzeby, wszystkie gry z tych nowych chodzą płynnie na full detalach.

http://sklep.benchmark.pl/pelny_16052.html

Przeczytaj bo warto i zobaczysz

pozdrawiam :slight_smile:

aha karta oczywiście je na łączu AGP

No coż :smiley: Tylko przypadkiem nie kup tego GeForce 5900 XT :slight_smile: Teraz w tej cenie to tylko 6600 ew. 6600GT ale do wersji GT już może braknąć kasy.

gf fx sobie daruj, ta cała seria to wielka porażka!

Ale to ma być karta na PCI-expres czy AGP?? Jeżeli to ma być karta na PCI to polecam GF 6600 lub 6600 GT

mam dla ciebie super karte do gier-nie będziesz żałował a jest to Gigabyte ATI Radeon 9550(jestem jej szczęśliwym posiadaczem) 128ddr 128bit AGP 8x 250/400mhz 4ns dx9.0 pixel i vertex shadery i wiele innych bajerów,a to wszystko za 250-300 zł(zaoszczędzisz reszte kasy na co innego),najlepiej jak masz nową płytę główną,wtedy wyciśniesz max. wydajności z karty(a i karta bez problemu sie podkręca do 325/500mhz)

wszystkie gry pocinam na high detals

ATI 9800 jest doskonały i jego stosunek wydajnoś/ opłącalność jeste najlepszy