Jak nagrać grę na płytkę 800 mb?

Mam Nero. Ta gra to Ragnarok. Bardzo chcę ją sobie nagrać bo niedługo trzeba sformatować dysk. Włączyłam opcję overburning ale mimo wszystko nie chce mi nagrać i pisze że ta płytka ma za mało miejsca.

Plantinum CD/R 90 min/ 800mb. Jest czysta.

Proszę mi pomóc! :cry:

Czy ta gra jest w formacie obrazu? (Np. iso, bin)?

Hmmmm z tego co piszesz to chcesz przenieść zainstalowaną na dysku twardym grę na płytę CD w celu jej późniejszego zainstalowania. Niestety nie jest to możliwe z tego wględu że nie jest to plik instalacyjny i w ten sposób nie skopiujesz plików rejestru które są konieczne do uruchomienia i funkcjonowania gry. Jeżeli gra jest legalnie kupiona to gdzie masz płytę instalacyjną ??

W opcjach trzeba ustawić nagrywanie w trybie DAO i pasek nagrywania na 800 mb, dodatkowo tez overburning, później nagrywasz normalnie, program pyta o zamknięcie sesji dajesz tak i wszystko działa. Ja mam nero 5.5.7.8 i mówie na własnym przykładzie, nie wiem jak jest w nowszych wersjach

chcę nagrać instalkę (zapomniałam napisać)

Właczyłam ten tryb DAO (czy jakoś tak?) ale nie działa! Znów mi pisze że płytka za mała

Szukałam już w archiwum ale informacje nic mi nie dały

=========

Używaj opcji Zmień. Magik

evi15 polecam obszerną lekturę :arrow: http://forum.cdrinfo.pl/

A ile ma ta instalka ??

Włącz nero burning rom. Plik->Preferencje->ustawienia zaawansowane.

Tam zmieniasz na tyle min. ile masz na płycie. Na pewno ci pisze. Albo mozesz zienić tylko na tyle ile ma ta gra. Kumple mi mowili ze tak mozna, ale jeszcze nie sprawdzalem. Napisz później czy pomogło.

Po pierwsze jakim programem wypalasz płyty jeżeli nero to odpal nero Więcej => Konfiguracje => Ustawienia zaawansowane następnie zaznacz "Zezwalaj na overburing w trybie Disc-At-Once"

poniżej w Maks. długość CD wpisz 99 min i zatwierdzasz zmiany jak na poniższym obrazku.

nero0qo.jpg

Nastepnie w “Końcowych ustawieniach nagrywania” (czyli tam gdzie ustawiasz prętkość zapisu) klikasz Więcej i w opcji “Metoda zapisu dysku” ustawiasz na Disc-At-Once (obrazek niżej)

nero25vh.jpg

i klikasz Zapis wtedy nero zapyta czy wykorzystać overburing oczywiście zgadzasz się.

Wszystko dobrze tylko trzeba mieć jeszcze płytę 870MB

instalka 780mb. ustawiłam na 90 min. mam nero expres

1.gif

DUCH byłam na tym forum i czytałam

a przy tym overburingu to mi pisze tak:

2.gif

evi15 jak Cię proszę nie pisz jednego posta pod drugim, jak chcesz coś dopisać zastosuj icon_edit.gif

Jaką masz nagrywarkę ??

Starsze modele mogą nie obsługiwać overburningu.

kupiłam ją 2 lata temu…

(nie wiem)

Ściągnij program Everest i powiedz nam, jaką masz nagrywarkę.

LG GCE-8525B

Ta nagrywarka radzi sobie z nadpaleniem.

:? hmm… może to coś z Nero nie tak…

Masz Nero Expres które było przy zakupie nagrywarki???

tak… :?

Czyli nie jest to pełna wersja. Myślę że problem własnie rozwiązaliśmy.