Zostań beta-testerem Gadu-Gadu!

Do szeregów beta-testerów można dołączyć na stronie:

www.testerzy.gadu-gadu.pl

Wow, w końcu. :mrgreen:

Przyjrzę się temu bliżej. :slight_smile:

Hehe ciekawe. Jak ci testerzy to zniosą jak wersja 6 jest jak Beta test. No moze 7 będzie lepsza. :smiley:

Niewiem czy zostać testerem ?? :slight_smile:

Jak myślicie, czy trzeba będzie podawać wszystkie swoje dane osobowe itp. Cały czas trzeba będzie siedziec przed gg i testowac czy dobrze się sprawuje ?? :slight_smile:

trudno jest testować gadu gadu używając tlena :wink: :smiley:

ja sie zapisalem, a co tam :slight_smile: zawsze to jakies nowe zajecie :d chociaz czuje sie nacodzien jakbym mial do czynienia z wersja beta GG i caly czas ja testowal :stuck_out_tongue:

Napisz do nich i tyle :slight_smile:

Zgłośić si czy się nie zgłośić oto jest pytanie?? :smiley: :smiley: :? Proszę o pomoc!! :smiley:

Zgłoś się. ;]

Musisz podać swój numer GG, email i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (szczególnie e-maila) przez SMS Express. Mogą Ci czasem wysyłać np. reklamy. Jak się zgłosisz, zapewne odezwą się do Ciebie i będziesz testował i zgłaszał bugi. :lol:

:shock:

nie spotkałem jeszcze tutaj na forum wróżki\wróżbity :? :roll:

chcesz to się zgłoś - nie chcesz to się nie zgłaszaj… w czym problem :?

Ja też się już zgłosiłem.

oby tylko cały trud beta testerów nie poszedł na marne :wink:

wszyscy wiemy jak działa wersja 6.0 :smiley:

Co wy tak zareagowaliście, ja tylko tak zażartowałem? :smiley:

Zaciągnęłem się, a co! :smiley:

podajesz tylko nick numer gg i maila a jak to będzie to nie wiem

:smiley:

ja się zapisałem

;D

A co mi tam, zapisałem się :D.

zapisalem sie… chociaz uwazam ze cale gg to beta :lol:

a ta 7 wersje bate tego “beta programu” dostane na meial czy skad mam ja pobrac??

Zapewne zgłoszą się przez e-mail

I to juz jest dla mnie za dużo. Po tym testerem mało kto zostanie a oni beda mieli podkładkę na spam. :smiley:

A ja mam kilka adresow e-mail a moj znajomi znaja tylko jeden-głowny!! a na reszte zagladam tylko gdy spodziewam sie waznej wiadomosci!! SPAMEROW ZAPRASZAM WIEC NA TAMTE ADRESY!! i tak jest tam taki bajzel i tyle spamu… hehehe …

Pożyjemy zobaczymy :smiley:

też się zapisałem. :stuck_out_tongue: