Ortografia w sieci

http://www.bykom-stop.avx.pl/index.html -> alleluja, wkońcu ktoś to zauważa :wink:

Świetna stronka. Brawo. Przykleimy nawet.

Cóż, szkoda że trzeba było zamknąć, ale jak widać, zaczęło się przepychanie słowne.

Zaraz to zacznie funkcjonować jako łańcuszek GG :hahaha:

Z przesłaniem, rzecz jasna zgadzam się w stu procentach.

BTW wiele było na forum o manierach, pisowni, m.in TUTAJ.

No nareście, wkońcu ktoś zwrucił uwage.

Widzicie jak można to można, pisać bez błędów

zero błędów ocena cel (6) haha :slight_smile:

BYKOM-STOP - Poprawna ortografia w Internecie

a jeżeli ktos jest dysortografem ?? to co bedziemy wytykac jegho błedy których on sam niewidzi gdyz nie ma odpowiednich obszarów za to odpowiedzialnych, odrazu mazna by takich zlinczowac, ukamieniowac, i pomalować czerwoną farba zeby było wiadomo ze ona robi błedy boshe straszne jak ja z tym zasne dzisaj chyba popadne w bezsennosc, mam pomysl na koniec miesiaca kazdy user bedzie miec egzamin jak go nie zaliczy niebedzie pisac poztow przez caly rok .ludzie opanujcie sie bo zaraz dojedzie do tego ze jak uzyje dwa razy i w zdaniu i przed drugim niepostawie przecinka to ktos padnie na zawal, bo mu bedzie to gwalcic oczy ludzie opmaietajcie sie !!

Ale kto mówi o dyskografii? Oczywiście, że takie osoby są niejako zwolnione z poprawnego pisania z racji swojej dysfunkcji. Tutaj chodzi o ludzi, którzy po prostu źle piszą, którym nie chce się zaglądnąć do słownika jeżeli mają jakieś wątpliwości. Absolutnie nie potępiamy tutaj osób, które mają problemy związane ze złą pisownią wynikającą z ich “przypadłości”.

wiesz i tu mnie uraziles bo ja pisalem w imieniu swoim i innych i niemozna mowic o choprobie !!

dary.zary przyjrzyj sie tylko dokładniej TEMU. Reszty Twojego posta pozwolę sobie nie skomentować.

-> mateo515 - czy to była ironia z Twej strony, czy rzeczywiście to był zalążek poprawnej i zrozumiałej pisowni z Twojej strony? :slight_smile:

A po co od razu te nerwy :roll: Przede wszystkim jest to skierowan do osób leniwych i niechlujnych. A poza tym (już chyba kiedyś o tym wspominałem), jak mawiała moja polonistka: “choroba nie zwalnia od pracy nad sobą”, mówiąc krótko to się da wyleczyć, ale ludzie są leniwi i po prostu im się nie chce. Na dodatek na tej stronie masz podane przykłady jak można sprawdzić pisownie :stuck_out_tongue:

dary.zary - Przepraszam, jeśli urazilem. Masz rację, jest to dysfunkcja.

Pisz poprawnie, chociaż w tym temacie :wink:

Może jednak byście sobie darowali takie dogryzanie. Kultury brakuje w necie, nie tylko ortografi. :!:

To nie było dogryzanie, po prostu nie zrozumiałem przesłania posta mateo515 :? :?

Wydaje mi się że znasz opcje edycji posta. Daruj sobuie takie teksty w przyszłości. Za dużo tego. :-x

Zresztą jak nie zrozumiałeś to raczej wypada przeprosić kolege. :stuck_out_tongue:

Wybacz, ale mimo najszczerszych chęci z mojej strony nie mogę też zrozumieć Twojego posta i jego przesłania.

Widocznie masz problemy ze zrozumieniem przesłań. Już drugi raz ci sie to zdarza. :?

Temat zostaje zamknięty, bo robią się niepotrzebne przepychanki slowne.

Ja tylko dla podsumowania dodam samą kwintesencję tej akcji czyli poradnik dla “piszących inaczej” :wink:

http://www.bykom-stop.avx.pl/jakpisac.html