Jak dodać obrazek

jak dodać obrazek kolo swojego imienia

Witam,

W ustawieniach profilu masz pozycję: “Wyślij Emblemat z twojego komputera”. Klikasz “przeglądaj” i wybierasz obrazek, jaki ma być wyświetlany pod twoim nickiem. Jego wielkość nie może przekraczać 10 kB.

10kb to jaka rozdzielczość bo ja daje 800x600 i wykakuje taki komunikat na górze Rozmiar emblematu musi być większy niż 0 kB i mniejszy niż

jezu czlowieku taki emblemat powinien miec 100x100 pixeli a nie 800x600 :shock: :x

Rozmiar musi być 100x100 i max 10kb. A tutaj masz bezpłatny program, dzięki któremu odpowiednio zmodyfikujesz swojego avatara (tak bowiem nazywa się taki obrazek). Programik ten jest po polsku.

Update 1: z normalnej tapety oczywiście da radę.

Update 2: dary zary od dzisiaj zostajesz “wujkiem dobra rada” :evil:

a darady wogule z normalnej tapety zrobić taki obrazek ?

Oczywiscie zmiejsz go do odpowiednich rozmiarów i masz.

Oczywiście, że tak.

W programie:

:arrow: XnView 1.74 Complete version

Obraz --> Zmiana rozmiaru…

link z dobrychprogramów niedziała

Sprawdzałem - jest OK.

Przed chwilą sprawdzałem i jest wszystko OK 8)

Spróbuj stąd:

http://www.xnview.com/

:roll: Sprawdziłem i oba (mój i strumienianina) działają. Ale jeśli są problemy to jest na sposób: otwórz stronę główną vortalu, kliknij na “Programy”, następnie zjedź kursorem na sam dół - masz tam alfabet. Wybierz odpowiednią literę i znajdź właściwy program. Potem pobierz go i działaj. Jeśli nie otworzy Ci się okno z pobieraniem to musisz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Możesz powiedzieć jak to zrobić?

Szukam, szukam i znaleźć nie umiem

Gdzie jest taka opcja w paincie?

byś napisał jak to zrobić

a morze by ktoś podesłał e-mailem jakieś obrazki rzebym sobie mógł wstawić pod swoim imiemiem?

:roll: Wpisz w google avatar ale zaznacz opcję wyszukiwania “grafika” (od razu będziesz miał podgląd). Pod każdym obrazkiem będziesz miał rozmiar i wielkość. Jest w czym wybierać.

Możesz zmniejszyć każdy obrazek.

Napisałem Ci jak możesz to zrobić:

W pole zaznaczone przeze mnie na czerwono wpisujesz 100 klikasz ok i zapisujesz obrazek.

xn2oh.jpg

tyko że ja mam windowsa xp

:roll: Oba programy są również pod win xp. Jeśli chodzi o umieszczenie avatara na vortalu to system operacyjny jest bez znaczenia.

Nie moja wina

Paint ==:> Otwórz obrazek ==:> Menu Obraz ==:> Rozciągnij/Pochyl

Jestem ciekaw czy próbowałeś to zrobić.

Jak sama nazwa wskazuje obraz zostanie rozciągnięty, a nie powiększony…

Spróbuj - zobaczysz jak sie ładnie zniekształci :stuck_out_tongue: