Kaspersky AntiVirus

Mam zainstalowany program z magazynu Enter Kaspersky AntiVirus Personal-Pro 5 0 20, i nie wiem czy blokuje on mi jakieś wirusy, czy one się do mego kompa nie pchają. Nie wyskakuje, mi żadne powiadomienie o wykryciu i zablokowaniu bądź usunięciu wirusa. Po przeskanowaniu systemu nic nie wykrywa. Wcześniej miałem Nortona i zawsze coś tam znalazł.


Zmiana tytułu żargonowego

Asterisk

jak ich nie ma to nic nie wyskoczy

ja tez miałem tego kasperskiego ale nawet jak znajdował wirusy podczas siedzienia w necie i nic mi sie nie pokazywało ze znalazło wira, ale jak kliknąłem na inonke w trayu na kaspra to na samym dole było " wykryto … wirów, wiec nie wiem tylko dlaczego mnie o tym kasper nire powiadamiał że znalazł jakiegoś wira :]

wejdz w ustawienia i zaznacz sposob komunikowania sie antywira o wykryciu badziewia

zaznacz jaka obcja cie interesuje /masz tam wybor :smiley:

tylko że w tych Kasprach z Entera nie ma opcji Ustawienia :(. sam chciałbym je zmienić a nie moge :(. idealny czy u ciebie jest tak samo?

p.s

musg fajny avatar :slight_smile:

powaznie?

To ladny badziew wam wciskają.Ja mam oryginał wiec stad moje rady.

powaga…czy mam ci pokazać screen ? trudno uwierzyć… napisałem maila do firmy Kaspersky no ale potraktowali treśc listu jak spam i wywalili. ten kaspry z entera mają domyślne ustwienia których nie można zmienić ;/

wspolczuje :slight_smile:

eee tam. ja patrze na to żę zawsze mogło być gorzej :slight_smile: dobrze że wogóle dał się zainstalować :stuck_out_tongue:

A wchodziles w zakladke: ustawienia - ustawienia ochrony w czasie rzeczywistym - i na dole: ustawienia dodatkowe - i w pliki masz: dzialania podejmowane na obiektach zainfekowanych: albo zablokuj dostep i pytaj uzytkownika…albo zablokuj i usun itp… Na pewno nie ma tego??

kolega napisał ,ze ustawienia są domyslne i nie moze ich zmienic :smiley:

Wiesz, pytam, bo ja tez mialem tego Kaspra i wydawalo mi sie ze jest tam mozliwosc wyboru sposobu reagowania na wira… Moze za malo szukal? :wink:

http://img220.echo.cx/my.php?image=kaspr3id.png - na tym screenie wyraźnie widać że brakuje opcji ustawienia. o ile dobrze pamiętam to przy instalacji płytki Entera widniał screengdzie były widoczne ustwienia no ale ja nie mam tego :expressionless:

miedzy ochroną a pomocą powinny byc wlasnie ustawienia

a nie ma ich :smiley: :smiley:

Hmm, dziwne… moze Wam sie nie wszystko zainstalowalo :wink:

Albo ktos za Was juz to poustawial, nic tylko sie cieszyc :lol:

no i naprawde niemam równiez takich ustawien dotyczących wyskakiwania okienek o powiadomieniu ze znalazło wira :]

ten kasper to … brak słów :]

może ty byś na moim miejscu sie cieszył że ustawienia są domyślne lecz ja sie wcale nie ciesze. nie moge zmienić w ustawieniach żeby nie sprawdzał plikow niektórych do innych mi Kaspr podaje że wymagane jest hasło by dosać dostęp itd. więc to nie jest zbyt fajne :?

proponuje zakupic u producenta

ten jest :D/

Grunt ze dziala, a za taka cene nie oczekujcie cudów :smiley:

teraz to już dla mnie za późno :-x ale przynjamiej niezły magazyn był do poczytania :stuck_out_tongue: