Jak wyedytować overal_header.tpl

żebym wstawił własne logo w stylu FreeTableBlack na forum phpbb modyfiked by przemo 1.9 ?? Jaka linijka za logo na stronie jest odpowiedzialna?? :>

Podaj linka do pliku z tego stylu.

W zwykłym jest to 336 linijka.

[/code]

To jest link do pliku

ALe style FreeTableBlack jest inny niż wszystki! :stuck_out_tongue: I logo składa się z kilku obrazków! :stuck_out_tongue:

Spakuj go w zipa abym go ściągnoł. :smiley:

W takim razie : TO PLIK W ZIP

I jak dojdziesz już! To tu mi napisz!

Pliki 4n i 5n to te od loga?? Jak tak to zobacz linijki.

404; 405

376; 377

kurka nie wiem jak to zrobić! :cry: :cry: :cry: Kto mi to pomoże zrobić??

Najlepiej napisz co ty chcesz z tym zrobić. :?

No chciałbym na moim forum aby w tym stylu tak jak w innych było moje logo zamiiast standardowego!

Znajdz pliki i je podmień. 4n i 5n. Chyba. :?

Ale podmienić na to samo logo czy jak??

Na swoje. Musisz jednak dopasować wielkość i nazwę pliku zmienić na identyczną. :smiley:

Wiem robiłęm to i całkiem się grafika tego stylu posypał! No ale podmniełem 4n i 5n na moje logo! I powinno było chodzić ale nie poszło! Ale ciekawe dlaczego?

Wielkość grafiki zapewne była inna. Czy obrazki są takie same??

Oj nie wiem!! Wiem że moje logo nie jest zaduże! No ale to ma znaczenie?? Kiedyś to zrobiłem i chodziło! Ale kurka nie moge sobie przypomnieć jak to zrobiłem! I się teraz musze z tym męczyć!

Zacznijmy od tego jaki format ma twoje logo .jpg czy .gif

.gif ale moge zrobić jako .jpg

???

[/code]




[color=darkred] Linijka 404 i 405 width="118" height="129"- Odpowiada za wielkość obrazka.[/color]

[color=darkred]jak mówiłem o nazwach to miałem na myśli i rozszeżenie. Tam masz JPG.[/color]

[code]templates/FreeTableBlack/images/template_images/4n.jpg

W sumie też fakt! Ale nie sadze żaeby to pomogło! Bo cała strona forujm jest biała! A nie tylko miejsce w którym miałby być logo! :stuck_out_tongue: Więc to napewno nie od tego zależy!

W taki sposób się nie dogadamy niestety. :-x