Błąd?

zobaccie jak możecie http://img130.echo.cx/my.php?image=b322261d6qv.png

pobieram plik który ma 699 mb a widnieje całkowity proces ściągania który mówi że pobrałem 722 mb :expressionless:

Niektóre klienty torrenta po prostu ściągają za duzo danych (jak np. BitComet), przez co tez ratio jest “fałszywe”, poza tym niektóre dane są błędne (u Ciebie 512kB, ale bywa to też liczone w MB). Poza tym zauważ, że akurat te feralne 512 kB pozostało Ci do końca. Może po prostu nie możesz trafić na dobrą część tego pliku.

Reasumując:

Twój klient torrenta ściąga więcej danych niż potrzeba (ja ściągałem plik 200MB, a BC zakończył na 366 :shock: ). A przyczyn może być wiele Poszukaj w sieci opinii na temat BC. Poczytaj też TU

czy to oznacza że już plik nie nadaje się do niczego? pobieranie trzeba zakończyć? jak 512 kb nie chce się pobrać już 2 raz ;/ czy lepiej spróbować ponownie pobrać te pozostałą część pliku?

Ja mam to samo kiedy zakonczysz pobieranie to nie otowrzy pliku poniewaz bezie pislao plik niedokonczony pozostaje sciagc do konca :?

Pobierz do końca!

To, że pobrało ci więcej danych niz ma sam plik, to nic nadzwyczajnego…

nie oznacza to, że plik będzie większy, ale może oznaczać, że np. w trakcie pobierania wystąpiły problemy i musiałeś powtórnie pobierać pewne pakiety… etc. nie wspominając już o samych danych kontrolnych transmisji…

Tak wię to, że np. pobierasz/wysyłasz 1 MB nie oznacza, że tylko 1 MB zostanie przesłane - właściwie, to zawsze będzie to więcej :slight_smile:

Takie juz są uroki transmisji sieciowej…

Chcesz wiedzieć więcej, to zapoznaj się z odpowiednimi protokołami transmisji sieciowej.

Nie przerywaj, kiedyś dojedzie do końca ;/ W każdym razie zdarza się tak, że plik w zasadzie jest już na dysku, a te ostatnie bajty nie chcą się ściągnąć… I wtedy klapa :frowning:

Ale wierzę, że Ci się uda :slight_smile:

dzięki. spróbóje jeszcze raz. może się uda :smiley: zdziwiłem się że plik już dawno powinnien się pobrać a tu stanoł :roll:

Powodzenia !!