Autologowanie?

siema mam taki problem, iż jak uruchamiam windowsa, to musze kliknąc w moje konto i dopiero wtedy ładuje system, mam tak od 3 dni niewiem czemu :slight_smile: jak zrobic autlogowanie danego uzytkownika bez koniecnzosci klikania ?:slight_smile:

Zobacz:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=27687

To napisz prosze po restarcie.

Kosz.

Instalowałeś coś takiego jak Microsoft .Net Framework 1.1.

Wejdz Start=>Uruchom=>Wpisz control userpasswords2 i zobacz czy na liście “Użytkownicy tego komputera” nie ma czasem ASPNET jeżeli jest to robisz tak:

Z menu Start wybieramy Uruchom i wpisujemy regedit. Teraz w lewej części okna otwieramy klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ Winlogon\SpecialAccounts\UserList

Z menu Edycja wybieramy Nowy i Wartość DWORD. Nadajemy jej nazwę ASPNET i przypisu- jemy wartość 0. Po zrestartowaniu komputera problem powinien zniknąć.

dzieki kuz5 działa :slight_smile:

Hej! Ja mam to samo, ale mnie wpis w rejestrze “konczy” sie na “winlogon”… Nie moge zlokalizowac reszty… I co dalej?

To jest praktycznie nie możliwe poprostu żle szukasz daj screena z rejestru

Ociupinke jasniej poprosze, jestem kobieta w koncu. :wink: A w zasadzie jaka jest roznica miedzy zrobieniem tego, a po prostu wylaczeniem tego konta? Tak z ciekawosci pytam? :slight_smile:

Czy moge zrobic tak: Start>>Uruchom>>control userpasswords2>>zaawansowane>>zaawansowane>>Użytkownicy i usunac to konto w ogole? :stuck_out_tongue:

Tego to nie wiedziałem po nicku myślałem że jesteś…

A co jest nie jasnego o co chodzi

A jak ty chcesz wyłączyś te konto

Poczytaj

Wpisz w forumowa wyszukiwarke ASPNET lub AUTOLOGOWANIE a znajdziesz odpowiedz prawie na każde pytanie.

Jak to jak? We wlasciowsciach zaznaczyc “konto jest wylaczone” i tyle. Tylko czy nie lepiej je od razu wywalic? Wiem wiem, pytanie w stylu wyzszosci bozego narodzenia nad wielkanoca, ale jestem po prostu ciekawa… :wink:

Możesz to konto spokojnie usunąć z kompa.

Jak Ci będzie potrzebne to odinstalujesz Microsoft Net Framework 1.1 z kompa,restart kompa i zainstalujesz program ponownie i konto się pojawi znów w kompie.