Testował ktoś Windows.7.64Bit.Build.6801?

Witam

Czy ktoś już może testował Microsoft.Windows.7.64Bit.Build.6801.DVD-WinBeta? Ale nie na VirtualBox’ie ani na innych aplikacjach tego typu tylko normalnie… Poświęcił obecny system na rzecz przetestowania nowego windows’a :wink: Interesuje mnie konkretnie jak i czy działają sterowniki beta od ati i czy stery pozwalają na instalacje w laptopie?

Pozdrawiam

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/477 … 801_i.aspx

Stery z Visty ślicznie działają.

Można aktywować kluczem do Visty Beta/RC1/RC2

Jedyne co mi nie działa to directvobsub w WMP12

Chodzi znacznie żwawiej i da się to odczuć

Przeglądarka Firefox działa znacznie szybciej w Win7

Można testować LEGALNIE (w licencji wyraźnie pisze że jedną kopię można używać na dowolnej ilości komputerów) do 02.07.2009

Na stronie CentrumXP.pl zauważyłem taką wzmiankę na temat licencji:

sCooBy^ wiesz coś więcej?

Nom ten build wygasa 02.07.2009 ale do tego czasu będzie z 10 innych hehe

a tak wogóle to gdzie można ten system zdobyć (pobrać lub coś w tym stylu)??

No właśnie czy jest jakieś źródełko z którego można szybko pobrać wersje x86 albo lepiej x64 i po testować sobie nowego windowsa ?

Maciek_27 , Win 7 będzie tylko x64.

Nie. Windows Seven będzie ostatnim Windowsem wydawanym w x86 i x64. Późniejsze tylko w x64.

Dla sportu :lol:

bzdura.

Zasada pisania na forum wydaje się być banalna, nie znam się, to nie zawracam głowy :lol:

Windows 7, będzie i jak na razie jest dostępny w wersji 32 bit :wink:

A co do źródełka, to wystarczy w google wpisać windows 7 build 6801 download :wink:

Na pewno znajdziesz :stuck_out_tongue:

Dalej będą klepać to x86 . aero nie panikuj, każdy może się pomylić.

W sumie pobieranie owej wersji z torrenta jest legalne bo nie ma innego sposobu na uzyskanie produktu :stuck_out_tongue: I ściągając nie kradniemy bo owej wersji w sklepach nie ma… lub pozostaje czekać do grudnia na normalną betę która być może będzie dla wszystkich :slight_smile:

Filmy z testowego buildu: http://www.neowin.net/news/category/live/pdc/