Emule plus czy emule

co jest lepsze do ściągania plików i przez co sie szybciej ściaga pliki przez emule czy emule plus ??

acha i czy mi sie wydaje czy przez emule plus jest mniej żeczy do ściągania ??

idealny3

jakich plików ??

no naprzykład linuźa, jak wpisałem w emule to miałem o wiele więcej wyników a w emule plus mniej, co to za rtóżnica tych progra mów ??

Wpisz Linux to będziesz miał więcej. :hahaha:

wejdź na strony dystrybutorów - jakich chcesz - i masz tam pliki do pobrania za free i co najważniejsze znacznie szybciej :slight_smile:

no dobra przejęzyczyłem się , chodziło mi o linuxa, to jaka jest różnica między tymi programami ??

mniej więcej taka jakbyś do zwykłego eMule dołożył jakiegoś MODa :slight_smile: np. MorphX itp. eMule Plus to jest taki eMule po tunningu - chociaż u mnie lepiej działa zwykły osiołek 8)

w emulu plus masz opcje dodawania połączeń bezpośrednich (ed2k) natomiast nie istnieją żadne mody na przyspiesznie emule plus. w zwykłym emulu są mody np. chyba najbardziej znany Sivka Mod. lecz nie można dodawać ed2k. jak chcesz wybrać między tymi dwoma to wybierz emule (przy szybkosci) a emule plus (przy tym jak znalazłeś jakieś ciekawe łącze ed2k i chcesz je dodać do listy pobieranych plików. pamiętaj że emule się długo rozkręca. bierz to pod uwage. sieć torrentów jest o wiele lepsza lecz sieć muła jest największa spośród wszystkich plików do pobrania

ktoś cie w błąd wprowadził :? jest równowaga między emule plus i zwykłym :wink:

mhmm…a moze poprostu w plusie i w zwyklym byles podlaczony do roznych serwerow?..np w zwyklym do razorbacka2 a w plusie do jakiegos wiesniackiego z mala liczba userow i dlatego masz tak malo wynikow??..a do sciagania to juz tym musisz testowac ktory lepszy bedzie…ludzie na tych samych laczach osiagaja rozne wyniki :slight_smile:

wez sciagnij moda LSD ktory oszukuje i przesuwa cie do przodu w kolejkach :stuck_out_tongue:

i jest zabroniony przez wszystkie serwisy eMule na świecie :stuck_out_tongue: korzystanie z tego moda gwarantuje bana na starcie :PPP

Daruj sobie takie posty.

Kosz