FireFox

Witam Wszystkich. Takie oto pytanko- jak zainstalowac w FireFoxie akcelerator pobierania, konkretnie Star Downloader, zeby był domyslnym. Dzieki

wtyki

Ale ja juz mam wczesniej zainstalowanego Star Downloader jeszcze przed FireFoxem i chciałbym go tylko dodac. :smiley: do przeglądarki.

rado musg Ci podał link do wtyczki do ff, która jest potrzebna do obsługi programu przez ff - patrzyłeś wogóle ??

Patrzyłem, ale tam jest wtyczka do pobrania chyba całego programu, a ja juz mam go zainstalowanego. Chyba ze sie myle?

http://www.stardownloader.com/faq.php#2

tylk ja nie znam anglika i kompletnie nie wiem o co biega :o

jak mam dodać SD, żeby współpracował z moją przeglądarka ??

skopiuj plik npstar.dll, który znajduję się w folderze SD, do folderu “plugin” twojej przegladarki

rado musisz skopiowac plik npstar.dll z folderu Star Downloader (instalacji) do folderu przeglądarki twojej Plugins

Tak zrobiłem ala nic sie nie dzieje(plik wersji 1.2.0.2)Firefoxa mam 1.0.4)nie wim czy to ma jakies znaczenie i sorry ze tak przytrówam :-D. Ok. już już wszystko gra. Dzieki, naprawde mi pomogliście :smiley:

a jak klikniesz prawym myszy na linku do ściagnięcia to nie pojawia ci się pobierz za pomocą… ??

restartowałeś przegladarkę ??