Jak nagrac na plytke 800mb

czy ktos potrafi mi pomuc zeby nagrac na plytke o poj800mb w prog. nero burning 6.6.0.13 albo w jakims innym -pomocy prosze

w nero wystarczy uzyc overburningu.

a jak go wlaczyc

W ustawieniach jest opcja ustawienia zaawansowane i haczykujesz odpowiednią kosteczke oarz wpisujesz odpowiednią wartośc…! :lol:

zrobilem tak jak kazaliscie i nic nie dalo rady mam dwie rozne plyty i na dwuch to samo:(((

post2

a jaka tam wpisac wartos w owerbungu?


używaj opcji zmień, gdy chcesz coś dopisać

monczkin

99 minuut wpisz! !!

mam nagrywarke lg wsparawdzalem na stronie i ma brac tylko nie moge dojsc jak :stuck_out_tongue:

Wersja angieslka czy polska tego nero? Dokładna nazwa nagrywarki!! Model itd aaaa i ustwaiłeś już te preferencje co Ci kazałem??? Do jakiego moemntu doeszedłeś?? chcesz nagrywac a nagrywara wypluwa płytkę??

nagrywarka lg gce-8526B a wersja nero ang.

Musisz zrobić tak by była sesja jednorazowa i następnie jest opcja przy wyborze prędkości nagrywania - zmieniasz Track@Once na Disk@Once! Działą w stuprocentach! !!

Zrób to co opisali koledzy powyżej oraz dodatkowo:

Nowa kompilacja —> Zapis —> Metoda zapisu (tutaj masz dwie opcje:

Track-At-Once oraz Disk-Track-Once) nadpalanie działa tylko z jedną znich - teraz nie pamiętam z którą ale na pewno z tą drugą, która jest na liście) :smiley: :smiley: :smiley:

tak pokazuje ze plyta jest 700 zrobilem wszystko dokladnie tak jak napisales

to ma byc DiskAtOnce… DAO, wylacz kreatora, bez multisesji, a pokazywac bedzie 700MB, sesja ma byc zamknieta… to juz chyba wszystko dodalem co powinno byc wlaczone.

Włącz już to nagrywanie! !!

cos idzie jak by co to wielkie dzieki

sorki, drobna pomyłka w pisowni :oops:

No to może żeczywiście płytki są 700Mb-, ostatnio kupiłem kilka płytek esperanza z opisem CD-R 870MB 99min i co sie okazało że wszyskie płytki z ledwością mogły pomieścić 702MB , poprosu bubel.

cos niechce za bardzo ale juz wiem gdzie przynajmniej szukac dzieki

Czy ta nagrywarka obsluguje OVERBURNING ?? :

Pole Wartość

Właściwości napędu dysków optycznych

Opis urządzenia AOPEN CD-RW CRW5224

Producent AOpen

Typ urządzenia CD-RW

Szybkość 52x/24x/52x

Producent urządzenia

Nazwa firmy AOpen Inc.

Informacje o produkcie http://english.aopen.com.tw/products

te plytki maja miec taka wielkosc… poczytaj co to jest overburning… np. na cdrinfo.pl