Antywirus!

Witam!! Mam problem…jakiego antywirusa byście mi proponowali do mojego komputera??? Chodzi mi o dobry antywirus.Mój sprzęt to:Procesor AMD ATHLON 2000 XP Płyta główna MSI KTV4-A Karta graficzna ATI RADEON 9550 Pamięć 256 MB Kingston System operacyjny Windows 2000 professional SP4 Czekam na wasze odpowiedźi! !!

ja tego ci proponuje:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=29207

szkoda ,ze dalej sobie z nas jaja robisz ,ale widze ze tobie wolno :slight_smile:

Jakie jaja…o co ci chodzi??? Z mks.virem 2005 już z nim skończyłem…może i miałem pirata,bo pożyczyłem go od kolegi…i nie wiedziałem z jakiego źródła jest ta płyta.Dlatego dzisiaj odinstalowałem sobie tego Mks.vir i szukam dobrego antywirusa już do kupienia w sklepie(bo przekonałem się,że lepiej jest jak sie ma pełną wersje programu) ma się większe możliwości) A za tamto wczoraj przepraszam.

hmm dopiero wczoraj miałeś pełną wersje mks vira, ni szkoda ci kjasy na tyle antyvirów?? przecież mks z aktualką na rok koło 200 zeta kosztuje :D:D:D

i nagle ci sie antyvir odwidział?? już wiem z pomocy technicznej dostałes info że musisz zmienic sobie na innego antywira bo oni ci nie pomoga, mimo że kupiłeś pełną wersje :smiley: hahaha

PS> jesteś żałosny

Tak nas kłamiesz i jeszcze czekasz na porady?? chyba na tym forum już ci nikt nie pomoże :slight_smile:

Może jeden z tych TUTAJ

Zależy jakiego chcesz: bezpłatny czy płatny ??

Jeśli bezpłatny to BitDefender (w jęz. ang.) lub Avast (w jęz. pl.) !!

Jeśli płatny: to zależy ile masz kasy i jakiego producenta preferujesz !!

Wole płatny,bo jest bardziej skuteczniejszy.Tzn. nie wiem dokońca jakiego producenta mam wybra,ale wolałbym dobrego,i przedewszstkim,żeby nie mulił mi kompa.

to kup sobie symanteca norton antyvirus 2005, sam go kupiłem w piątek ostatnio, dałem prawie 250 zeta, ale warto było, program super i nie muli kompa :slight_smile:

Słyszałem o nim wiele dobrego.Chociaż słyszałem,też że Kaseprski ma najlepszą skutecznośc.

kaspersky to kicha , niby w rankingu kś miał 1 miejsce, a norton 3, jednak oni oceniali również to czy łatwo sie instaluje, pomoc w języku polskim , przedewszystkim pod tymi kryteriami kasper nabił sobie punkty, co do skuteczności jak porównywałem sama skuteczność skanu to lepiej wypadł norton , atuż za nim antivirenkit potem kasper … tak więc te oceny kś nie pochodzą tylko z samych testów skutecznośći ale i też dawali punkty za funkcje …jeszcze raz polecam nortona

Wiem o czym mówisz,mam ten numer gazety komputer swiat,no tak ale skutecznośc usuwania chyba wirusów,to ma większośc na 100% tylko wiesz co mnie zdziwiło??..dalekie miejsce pandy…a przecież panda jest na całym świecie znana jako dobry antywir.Chciałbym ci też przypomnie,że norton ma kilka luk,poczytaj sobie trochę o nowościach w świecie wirusów.

tak ma luki które są aktualizowane na bieżąco, i skuteczność ma lepsza od kaspra, i wogule jest lepszy , miałem kasperskiego też pełną wersje ale licencja już mi sie skończyła bo kup[owałem go rok temu , jak zakupiłem nortona i skanowałem system nortonem to wykrył mi 27 wirów, których kasper nie widział , i obiecałem sobie że więcej kaspra nie zainstaluje :slight_smile:

Do idealny3 a co myslisz na temat Pandy Titanium Antywirus 2005 w teście KŚ zajeła chyba ona 6 miejsce,jeśli się nie myle???

tak zajeła 6 miejsce, też dobry antywir ale jednak lepszy norton 2005 , miałem pande jest ok, powinni jej dać 2 miejsce albo góra 3, dlatego te testy w kś mnie dobiły, wogule to powinno byc tak :

1.norton

2.panda

3.antyvirenkit

4.kasper

no ale zrobili jak zrobili, jak chcesz to napisz do mnie na gg, dam ci pare ciekawych wskzuwek

Mam Nortona IS 2005, ale teraz testuję Kasperski 5.0.227. I na samym początku wyłapał mi wirusy których Norton nie widział. Dodam, program ten mam od 2 tygodni i od 2 tygodni nic mi nie wlazło do kompa. Przy nortonie zawsze coś tam łapałem. Jedyne co mnie niepokoji to brak komunikatów o zaatakowaniu komputera. Ale już niedługo wracam do Nortona z przyzwyczajenia i sentymentu. No, bo w końcu zapłaciłem za niego pieniądze.

Proponuję Ci polski: AntiVirenKit 2005, jest niezawodny, a taki sprzęt jaki masz jest ciężko zamulić.

Inni napewno będą ci proponować Northona-powiem tylko tyle: każda wersja ma jedno niedopracowanie którego chyba nigdy nie naprawią, bo lubią handlować badziewiem. Dokładnie chodzi mi o to, że Northon często, a nawet za często wykrywa jako wirusy programy, które są źle napisane. Dlatego wywaliłem go dawno temu przez okno.

Powiadam Ci-pobierz z tej strony AntiVirenKit 2005. Piszą, że to jest wersja 30 dniowa, ale tak naprawdę używam go cały czas w pełnej, tylko tyle, że nie mam wykupionej aktualizacji sygnatur wirusów. Jak chcesz się więcej dowiedzieć (cena, czy coś innego) to zajrzyj na stronę producenta: http://www.gdata.pl

Northon niech ucieka z każdego kompa jak najszybciej! ! !

Spectator kup choćby jajnowszy numer Komputer Swiat str. 8 Top 10 na tych 10 programów są trzy Nortony. To chyba coś mówi? I tak jest od dawna niechce mi się przewracać wszystkich numerów to bym ci powiedział od kiedy. Każdy program antwirusowy ma jakieś braki. A wszystko zależy od tego co złapiesz i czy regularnie pobierasz aktualizację.

wiec nadaje sie tylko do kosza.

Po co ci antywirus bez aktualizacji?

Norton to taki STEREOTYP którego wszscy używają…tak jak np.Windowsa

No ale nie którzy mówią,że lepszy jest Norton,a nie którzy,że Kasperski.

ja ci polecam ten

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=989&t=30

sam go uzywam i nie narzekam :slight_smile:

Polecam Panda Antyvirus Platinum 2005 :smiley: !!