Usuwanie antywirusa

Witam ! Mam problem z usunięciem antywirusa :frowning: Nazywa sie kaspersky czy cos takiego :slight_smile: sciągnełam próbną wersje zainstalowałam później przypadkiem usunełam mu jakiś katalog i nie chce sie odinstalowac :frowning: jak moe go usunąc :frowning: Wgrałam sobie pełną wersje kasperskiego no i mam dwie jedna aktywna a druga nie chce usunąc ta drugą, ale pokazuje mi cały czas ze nie mozna usunąc bo plik jest używany ;( proces deinstalacji rozpoczyna sie i nagle znika co jest grane :9 help

w trybie awaryjnym wejdz do panelu sterowania i wtedy odinstaliujesz tego triala :slight_smile:

w tym problem ze nie jest on widoczny w dodaj usuń programy !!

wejdz w start, uruchom, wpisz msconfig i tam masz zakładke uruchamianie, odznacz tą starą wersje wersje kaspra i bedzie ci sie uruchamiała tylko ta nowa wersja :slight_smile:

tak zrobiłam teraz porzy uruchamianiu pokazuje mi sie ze system został uruchomiany selektywnie i tak jest tez zaznaczone w msconig po za tym katalogu kaspersky lob ( pozostales po trialu) nie da sie usunąc !!

Zrób tak :

  1. Wyłącz Kaspersky-ego.

  2. W menadżerze zadań zamknij jego wszystkie procesy (zaczynają się na kav).

  3. Odinstaluj Kasperskyego (pełnego).

  4. Zainstaluj RegCleaner

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=29&id=177

  1. Wejdź w zakładkę “Odinstaluj” i poszukaj Kasperskyego. Odinstaluj go.

  2. Wejdź w zakładkę “Usuń” i poszukaj Kasperskyego. Usuń pozostałości.

  3. Poszukaj na dysku katalogów Kasperskyego i wywal je ręcznie.

  4. Wyczyść rejestr tym samym RegCleanerem.

  5. Zainstaluj ponownie pełnego Kasperskyego.

Pamiętaj o skopiowaniu klucza rejestracyjnego z pełnej wersji przed jej odinstalowaniem, jeśli nie masz go w poczcie. Bez niego nie uruchomisz ponownie Kasperskyego

bo nie usuniesz tego tylko odznacz tego triala żeby sie nie uruchamiał, zatwierdz i zrestartuj kompa, jak ci sie pokaże okienko dot, ms config zaznacz nie pokazuj tego w przyszłości i ok, bedziesz miala od tej pory tylko w trayu kaspra pełnego a nie tego triala :slight_smile:

dzięki magik podziałało :slight_smile: