GeForce FX 5200!

kto mo poda link albo z kąd mozna scągnąć najnowsze sterowniki do Ge Forca FX 5200 128 mb.CHODZI MI O NAJNOWSZE STERY

A na nvidia.com/drivers sprawdzałeś,powinno pisać jakie karty obsługują sterowniki

sprawdzałem i nic:(((

ftp://download1.nvidia.com/Windows

http://www.nvidia.pl w lewym gornym rogu klikasz zakladke sterowniki

ale które zainstalowac Lazikar

Chciałeś najnowsze więc masz:

ftp://download1.nvidia.com/Windows/71.8 … tional.exe

Jednak nie polecam najnowszych. jak mam starszą karte więc nie wiem dokładnie jakie stery najlepiej działają. mi 56.72

Dokałdnie poniewaz karta ci zeświruje mnie GF 5700 256/128 bardzo ładnie chodzi na 53.03 a ten co podał Lazikar to chyba jest detonator

dziwne… mam FX5200 w kompie dzieciaka i na tych sterownikach nie ma najmniejszych problemow

No własnie dziwne bo na moim 2 kompie dzieciaków własnie na sterach do kart z seri gf 6 moja GF 4 ześwirowała totalnie a na moim GF FX w grach miałęm duzo rzeczy niewidocznych tzn były białe

PS Reasumując nie ma co ze sterami przesadzać na jednych kartach to sie odbija na + a na drugich na -

Nie wiem czemu się dziwisz. O jakie stery ci chodzi. Przecież nie napisałem że jakieś chodzą źle. :?

jak to o jakie? pytani bylo o najnowsze… napisales, ze nie polecasz, bo nie masz takiej karty i nie wiesz co moze byc z nimi. EOT

No podałem najnowsze i poleciłem te co uważam za najbardziej sprawdzone.

Odnosze wrażenie że znowu szukasz dziury w całym.

EOT

lazikar ma racje, poco bedziesz wgrywał stery z seri 7x.xx skoro one sa pod najnowsze gf6, które obsługuja juz dużo wiecej i nowsze efekty ;/